Advertisement

Artykuły do tagu: Online

Język angielski online - dlaczego warto się zapisać?
Każdy wie jak ważna, jest znajomość języka w dzisiejszych czasach. Dzięki niemu mamy możliwość porozumiewania się w innym kraju. Jeżeli nie umiemy porozumiewać się w tym języki, warto iść na lekcje. Jeżeli nie mamy możliwości nauki stacjonarnej, dostępna jest nauka angielskiego online. Decydując się na kurs, zwiększysz swoje możliwości nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku pracy. Sprawdź, jakie zalety mają kursy angielskiego online.
Zwolnienia lekarskie online - co warto wiedzieć?
Dopadła cię choroba i nie masz siły pójść do pracy?
Jak zrobić zakupy spożywcze online?
Jak kupować produkty spożywcze online i mieć pewność, że otrzymamy zamówienie ze świeżym towarem? Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług firmy, która dostarcza produkty bezpośrednio ze sklepu stacjonarnego. Komu warto zaufać w tej kwestii? Podpowiadamy w dzisiejszym wpisie.
PGE zaprasza na warsztaty online dla wykonawców prac w obszarze dystrybucji energii elektrycznej
Plany inwestycyjne i modernizacyjne w obszarze dystrybucji w latach 2022-2026 oraz zasady postępowań przetargowych to główne tematy warsztatów online dla obecnych i potencjalnych wykonawców PGE Dystrybucja, które odbędą się 9 marca 2022 roku o godz. 11:00.
Zakupy online - na co zwracać uwagę, aby nie popełnić błędu?
Zakupy online cieszą się ogromną popularnością, co wynika głównie z wygody, atrakcyjnych cen, taniej lub nawet darmowej dostawy do domu. Przez Internet można kupić niemalże wszystko, w dowolnym momencie i miejscu. Nie trzeba mieć nawet gotówki przy sobie, bo zamówienia opłaca się szybkimi przelewami elektronicznymi. Trzeba jednak być świadomym istnienia ryzyka wycieku danych wrażliwych, trafienia na oszusta. Nie brakuje nieuczciwych osób, które tylko czekają na to, aby się wzbogacić cudzym kosztem. Bardzo ważne będzie to, aby zadbać o bezpieczeństwo swoich zakupów online. Zdarza się, że opłacone zamówienie nigdy nie dociera, a kontakt ze sprzedawcą zostaje nagle urwany.
Szybkie Nadania InPost, strona internetowa i aplikacja
InPost Szybkie Nadania to prawdopodobnie najprostszy sposób żeby nadać paczkę. Można to zrobić na dwa proste sposoby, z których każdy ma swoje drobne wady i zalety, ale oba są naprawdę bezproblemowe. Po pierwsze można skorzystać z serwisu Szybkie Nadania online. Ma on tą zaletę, że pozwala skorzystać z usług InPostu bez konieczności rejestracji, logowania, czy instalowania czegokolwiek. Wystarczy wejść na stronę, wypełnić formularz, zapłacić online i wydrukować etykietę. A co jeśli nie masz drukarki? Wtedy możesz nadać przesyłkę z pomocą aplikacji InPost Mobile, która wprawdzie wymaga logowania, ale nie wymaga drukowania etykiety. Jest to sposób nadania prostszy niż wysłanie listu poleconego, bez uciążliwych kolejek i ręcznego wypisywania kwitków, a przy tym dość tani - kurier w tej chwili nie kosztuje więcej niż cięższy list polecony. A jak wiemy, tani kurier to dobry kurier.
Spożywcza Siateczka zakupy z dostawą do domu
Spożywcza Siateczka.pl zajmie się Twoimi zakupami do domu kompleksowo. Poświęć Swój wolny czas na to co lubisz, a nie na stanie w kolejkach w sklepie. Sprawdź jak to działa!
Czy warto zainteresować się gazetkami online? Tak, zwłaszcza jeśli masz na uwadze dobro swojego środowiska!
Gazetka promocyjna to środek komunikacji marketingowej między sklepem a konsumentem. Gazetki mają na celu zachęcenie klienta, aby wybrał ten konkretny sklep. Czy jednak ludzie czytają gazetki i ulotki promocyjne? Czy warto ich używać? Jak móc korzystać z promocji, a jednocześnie dbać o nasze środowisko.
Raiffeisen Centrobank AG startuje w Polsce z pożyczkami w pełni online pod nową marką Raiffeisen Digital Bank
Raiffeisen Digital Bank (jako marka Raiffeisen Centrobank AG; RCB) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, szukających wygodnej i przejrzystej formy finansowania. Pierwszym produktem dostępnym w Polsce jest pożyczka gotówkowa, oparta na w pełni mobilnym procesie wnioskowania. Już wkrótce Raiffeisen Digital Bank, będący marką RCB, zaproponuje kolejne usługi finansowe w Polsce.
Jak bezpiecznie płacić w internecie?
Zakupy online są coraz popularniejsze. W sieci kupujemy już praktycznie wszystko - od odzieży i obuwia, przez kosmetyki, książki i sprzęty AGD czy RTV, na produktach spożywczych kończąc
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat