Artykuły do tagu: Gala

Gala laureatów IX Powiatowego Konkursu Poetyckiego
Za nami Gala laureatów IX Powiatowego Konkursu Poetyckiego "Sercem piszę, sercem maluję". Młodzi autorzy, których prace nagrodzono, spotkali się w siedzibie stowarzyszenia Busola.
Gala boksu w Sulejowie. Rywalizuje około 100 zawodników
VI Gala Boksu Olimpijskiego o Puchar Burmistrza Sulejowa odbywa się w sobotę w hali sportowej przy ulicy Koneckiej w Sulejowie. W zawodach udział wzięło około 100 zawodników i zawodniczek.
Bokserska gala już za kilka dni
Szykuje się nie lada gratka dla fanów sportów walki. Już w weekend w Sulejowie odbędzie się Gala Boksu Olimpijskiego o Puchar Burmistrz Doroty Jankowskiej. Zmagania odbędą się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w sobotę (18.05.2024).
Gala Kobiet Wyjątkowych [ZDJĘCIA]
Panie z powiatu piotrkowskiego zostały wyróżnione podczas uroczystej Gali Kobiet Wyjątkowych Ziemi Piotrkowskiej. Wydarzenie odbyło się w niedzielę (10.03) w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy.
Wolontariusz Roku 2023 wybrany
Na co dzień nie wysuwają się na pierwszy plan, pomagając innym, ale tym razem przyszedł czas, aby pokazać ich szerokiej publiczności. Wolontariusze z Piotrkowa oraz powiatu piotrkowskiego zostali uhonorowani podczas wtorkowej gali "Wolontariatu 2023" organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "HARC". Gala odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. przy współpracy z samorządami wspiera rozwój przedsiębiorstw w Polsce
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. (ARP) od ponad 30 lat wspiera przedsiębiorców w rozwoju, a nie byłoby to możliwe bez współpracy z samorządami. ARP uczestniczyła w budowaniu pierwszych polskich specjalnych stref ekonomicznych. Z sukcesami pomaga przedsiębiorstwom w procesach restrukturyzacyjnych, ale też buduje zaplecze do przyciągania inwestycji, zwłaszcza w Polsce lokalnej.
Świętowali 25-lecie powiatu piotrkowskiego
W niedzielny wieczór odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia samorządu powiatu piotrkowskiego. Wydarzenie zorganizowano w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka w Moszczenicy.
Znamy laureatów konkursu o
Finałowa Gala 51. Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o „Rubinową Hortensję” odbyła się w sobotę w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie. Poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu, a wydarzenie uświetnił nastrojowy koncert piotrkowskiej artystki.
Strażnicy Galaktyki wracają do kin
Bohaterowie tej części uniwersum Marvela zjednali sobie już spore grono fanów. Dlatego tym lepszą informacją jest zapowiedź przedpremierowego pokazu trzeciej części ich przygód, którą będzie można obejrzeć już niebawem na dużym ekranie piotrkowskiego kina Helios.
118 najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego w 52 dziedzinach zostało nagrodzonych i wyróżnionych podczas gali „Zawodowiec Roku 2022”. „Musimy dbać o nauczycieli zawodu, bo są bardzo ważni dla polskiej gospodarki” - mówiła Marzena Machałek, sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat