Gala boksu w Sulejowie. Rywalizuje około 100 zawodników

Region Sobota, 18 maja 20247
VI Gala Boksu Olimpijskiego o Puchar Burmistrza Sulejowa odbywa się w sobotę w hali sportowej przy ulicy Koneckiej w Sulejowie. W zawodach udział wzięło około 100 zawodników i zawodniczek.

Ładuję galerię...

W ramach tego wydarzenia zorganizowano mecz pomiędzy zawodnikami z województwa łódzkiego i lubelskiego.

To 10 pojedynków meczowych. Rozegramy także turniej, około 25 walk. Ogólnie zgłosiło się około 100 zawodników praktycznie z całej Polski, we wszystkich kategoriach wiekowych. Dopisało dzisiaj liczne grono zawodników i zawodniczek. Emocji nie brakuje, a pojedynki bokserskie będzie można oglądać do godziny 20, a może nawet i do 21 - mówi Konrad Wróbel, trener Boxing Team Sulejów.

Bokserskie walki młodych sportowców obserwowała burmistrz Sulejowa Dorota Jankowska.

Przede wszystkim zmagania sportowe, ale też ważna lekcja odpowiedzialności. Zawsze lepiej walczyć w ringu niż na ulicy. Zapraszam wszystkich serdecznie do śledzenia tych walk i oczywiście aktywizacji siebie poprzez sport. Poziom adrenaliny sięga zenitu, te walki są niezwykle ciekawe i spektakularne, a także bezpieczne, co jest niezwykle ważne - mówi burmistrz Dorota Jankowska.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

4


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Realia ~Realia (Gość)19.05.2024 10:38

A w Piotrkowie bryndza. Jak była z chojniaka, taka sama a wiernickiego.

02


Altul Spilka ~Altul Spilka (Gość)20.05.2024 10:11

Konkurencja dla walki usyk- fury, nie wiem co wybrać

30


gosz ~gosz (Gość)19.05.2024 15:28

Ciekawe czy publiczności (prócz trenerów) było chociaż połowę tego co zawodników. Tak jak ta plażówka. Ile wynosi poniesiony koszt imprezy ponoszony przez Gminę na 1 kibica ? Dla kogo oni to robią ?

31


Endrju ~Endrju (Gość)19.05.2024 10:26

Za młodu na zabawie nie takie gale boksu się urzadządzało...

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat