Artykuły do tagu: wizyta

Wizyta u wicemarszałek Radziszewskiej
Pomogli rodzinie z Moszczenicy. W ramach podziękowania za ich dar serca zwiedzili gmach Sejmu i spotkali się z wicemarszałek Elżbietą Radziszewską.
O czym (nie) rozmawiać z księdzem?
Tradycyjnie w styczniu domy katolików odwiedzają księża. Wielu mieszkańców zastanawia się, o czym z duchownym w czasie takiej wizyty rozmawiać, a czego za wszelką cenę unikać.
Radomsko: Współpraca z Izraelem
Około 200 młodych ludzi z partnerskiego izraelskiego miasta Kiryat Bialik odwiedziło Radomsko. Towarzyszyli im opiekunowie, władze miasta. Goście odwiedzali radomszczańskie szkoły, byli w hali sportowej, w Miejskim Domu Kultury. Szczególny wymiar miało jednak spotkanie, które odbyło się przy macewie. Znajduje w miejscu, gdzie kiedyś stała synagoga. Pomnik przypomina o tragicznej historii radomszczańskich Żydów.
Miss z Piotrkowa wspomogła lokalną instytucję
Piotrkowianka, Ada Sztajerowska - Miss Polski 2013, odwiedziła w środę prezydenta miasta - Krzysztofa Chojniaka.
Donald Tusk w Strzałkowie koło Radomska
To było duże zaskoczenie dla mieszkańców Strzałkowa. Tę małą podradomszczańską wieś w sobotnie przedpołudnie odwiedził premier Donald Tusk. Przyjechał na zaproszenie dzieci wychowujących się w rodzinie zastępczej, które przed Świętami Bożego Narodzenia napisały do niego list.
Prezes Aeroklubu Polskiego z wizytą w Piotrkowie
Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej odwiedził dziś Włodzimierz Skalik, prezes Aeroklubu Polskiego, wiceprezydent Międzynarodowej Federacji Lotniczej (FAI), wielokrotny mistrz, wicemistrz świata i Europy w lataniu precyzyjnym, pilot śmigłowcowy i zdobywca Diamentowej Odznaki Szybowcowej.
Wicemarszałek odwiedził piotrkowskie CIkD
Cezary Grabarczyk, wicemarszałek Sejmu RP, odwiedził 15 kwietnia piotrkowskie Centrum Idei Ku Demokracji, które powstaje we wnętrzach dawnego klasztoru Panien Dominikanek.
Alina z Kazachstanu, Vusal z Azerbejdżanu i Henrique z Brazylii – to troje studentów, którzy na tydzień przyjechali do II LO. To ich pierwsza wizyta w Polsce oraz pierwsza w Piotrkowie. Było wesoło, ciekawie i zaskakująco.
Okres przedświąteczny to czas składania bożonarodzeniowych i noworocznych życzeń.
Minister zdrowia Ewa Kopacz odwiedziła Piotrków
W środę, 21 września Piotrków odwiedziła minister zdrowia Ewa Kopacz.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat