Artykuły do tagu: rozwój

Kto powinien skorzystać ze szkoleń z zarządzania projektami?
Czy jesteś osobą, która często angażuje się w różne projekty? Czy masz trudności z organizacją pracy, koordynacją zespołu i realizacją celów? Jeśli tak, być może warto rozważyć udział w szkoleniach z zarządzania projektami. Takie szkolenia oferują wiele korzyści i są dostępne dla różnych grup zawodowych. W tym artykule przyjrzymy się, kto powinien skorzystać z tego rodzaju szkoleń oraz jakie korzyści mogą one przynieść.
Select Partner Program: już ponad 400 przedsiębiorców aktywnie uczestniczy w programie partnerskim WeNet
Select Partner Program to nowa inicjatywa WeNet adresowana do przedsiębiorców działających w modelu B2B, którym zależy na rozwoju własnej firmy, jak i firm swoich klientów. Program opiera się na systemie poleceń usług i produktów, w którym każda ze stron czerpie korzyści z aktywnego uczestnictwa i buduje relacje biznesowe.
WeNet tworzy i udoskonala nowe rozwiązania AI dla biznesu
Sztuczna inteligencja otworzyła nowe perspektywy rozwoju dla wielu firm. Warto nauczyć się z niej korzystać, aby móc wyprzedzić konkurencję i odnosić sukcesy. Liderem w rozwiązaniach opartych o AI i w digitalizacji polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP jest firma WeNet, która tworzy innowacyjne produkty. Specjaliści wdrażają narzędzia oparte o AI zarówno do wykorzystania wewnątrz organizacji, jak i w postaci nowatorskich produktów, które już wkrótce znajdą się w ofercie firmy.
Wyniki Grupy Bosch za 2022 rok
Bosch planuje szybszy wzrost w poszczególnych regionach i obszarach biznesu.
Ostatnie dni na zgłoszenie do konkursu
Do końca marca gminy, powiaty i samorządy województw mogą zgłaszać się do udziału w bezpłatnym konkursie „Innowacyjny Samorząd”.
Walencja stolicą szkolnictwa wyższego podczas V Międzynarodowego Spotkania Rektorów Universia
Spotkanie prawie 700 rektorów i przedstawicieli środowiska akademickiego z całego świata, odbędzie się w Walencji w dniach 8-10 maja. Dołączą do niego także osobistości ze świata polityki i biznesu. Na liście gości są między innymi Ignacio Cirac – hiszpański fizyk i laureat nagrody Księcia Asturii oraz Larry Summers – ekonomista, rektor i były sekretarz skarbu USA.
Z ziemi włoskiej do Polfy wyruszają nowoczesne linie produkcyjne leków
Pierwsza z dwóch linii do produkcji wysokospecjalistycznych leków, o łącznej mocy wytwórczej do nawet 6 milionów fiolek i ampułko-strzykawek rocznie, pomyślnie przeszła wszystkie odbiory techniczne i testy u włoskiego producenta — koncernu IMA. Teraz trafi ona do Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych, będącego największą w historii inwestycją Polfy Tarchomin S.A.
WeNet: rozwijamy ofertę poprzez nowe produkty oparte na technologii AI
WeNet, dostawca rozwiązań online dla biznesu, sięga po sztuczną inteligencję, żeby wzmocnić rynkową pozycję swoich klientów: małych i średnich przedsiębiorstw. AI ma im pomóc działać szybciej, sprawniej, lepiej.
ORLEN2030: Strategia dla transformacji energetycznej Polski i Europy Środkowej
Zapewnienie stabilnych dostaw energii, paliw i gazu z przyjaznych środowisku źródeł to główny cel połączonej Grupy ORLEN do 2030 roku. Drogę do niego wytyczą przede wszystkim inwestycje w energetykę odnawialną, wydobycie oraz rozwój projektów napędzających zielony kierunek Grupy, m.in. w obszarze biogazu i biopaliw. Koncern będzie także rozwijać technologie wodorowe, nowoczesną petrochemię i bezpieczną energetykę jądrową. Na realizację strategicznych projektów przeznaczy około 320 mld zł do końca tej dekady.
Po raz czwarty rusza konkurs „Innowacyjny Samorząd”
Serwis Samorządowy PAP zaprasza wszystkie samorządy do udziału w konkursie „Innowacyjny Samorząd”. Celem konkursu jest promocja kreatywnych i innowacyjnych samorządów, a także chęć inspirowania innych do podejmowania działań na rzecz innowacyjności. Konkurs odbywa się już po raz czwarty.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat