Advertisement

Artykuły do tagu: biznes

Leasing a inflacja – jak ustrzec się przed rosnącymi kosztami finansowania?
Inflacja w Polsce rośnie z miesiąca na miesiąc. Według odczytów GUS, w październiku bieżącego roku wyniosła aż 17,9%.

W artykule wyjaśniamy, jaki wpływ ma inflacja na koszty leasingu. Podpowiadamy również, jakie decyzje podejmować w obecnej sytuacji rynkowej, aby finansowanie było jak najkorzystniejsze.
Rozpocznij własną działalność w Piotrkowie! Załóż serwis GSM!
Jesteś zmęczony pracą na etat? Rozpocznij własną działalność i pracuj na swoich zasadach. Jeśli interesujesz się elektroniką i potrafisz naprawić każdy smartfon, nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć własny serwis GSM. W końcu telefon ma obecnie każdy. Urządzenie jest tak intensywnie eksploatowane, że wymiana uszkodzonych komponentów to dla wielu najlepsze rozwiązanie, gdy nie chcą rozstawać się z ulubionym modelem. O czym jednak pamiętać, zakładając własną firmę?
Granty rozwojowe dla kobiet w programie „MOCne w biznesie”
Santander Bank Polska i Polska Fundacja Przedsiębiorczości organizują dwa konkursy dla przedsiębiorczyń oraz kobiet planujących założenie firmy. Do wygrania 11 tys. zł na samorozwój i dofinansowanie biznesu w kwocie do 50 tys. euro.
Poznaj koszt budowy myjni bezdotykowej w swoim mieście
Myślisz o tym, aby założyć jakiś dochodowy biznes? Nie masz na razie pomysłu na to, co mogłoby nim być? Jeżeli tak, posłuchaj naszej propozycji, którą jest bezdotykowa myjnia samochodowa. Tego typu miejsca powstają w całym kraju i są bardzo popularne wśród kierowców. Myjnia bezdotykowa czynna jest całodobowo przez cały rok, dając możliwość wygodnego, szybkiego i przede wszystkim taniego umycia samochodu myjką ciśnieniową. Myjnie są pewnym i stabilnym źródłem dochodu, okazując się również bardzo dobrą ochroną antyinflacyjną dla swoich środków.
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla przedsiębiorców, którzy konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Województwa Łódzkiego, osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty oraz cieszą się uznaniem w województwie łódzkim, kraju i za granicą.
Dywersyfikacja sposobem na dopasowanie ryzyka inwestycyjnego
Jeżeli nie rozumiemy mechanizmów funkcjonowania giełdy i nie mamy strategii działania, prawdopodobnie szybko poniesiemy straty i uznamy, że giełda to kasyno. Odpowiednie podejście do inwestycji, pozwala ograniczyć to ryzyko.
Podsumowanie ESG - PepsiCo prezentuje przykłady pionierskich zmian w branży
Dziś po raz pierwszy od czasu wdrożenia strategii PepsiCo Positive (pep+), firma opublikowała swoje Podsumowanie w Zakresie Działań Środowiskowych, Społecznych i Ładu Korporacyjnego (ESG). Pep+ to strategiczna i kompleksowa transformacja biznesu skupiona wokół zrównoważonego rozwoju i kapitału ludzkiego, które tworzą wartość i przyczyniają się do wzrostu, inspirując pozytywne zmiany.
Wedel - odpowiedzialnie w pierwszym raporcie „Z przyjemnością dla przyszłości”
Firma Wedel, kultowy producent, który od 170 lat dostarcza Polakom wyjątkowe słodycze, m.in. pianki Ptasie Mleczko®, czekoladę Jedyną czy Torcik Wedlowski, podsumowuje swoje działania w obszarze odpowiedzialnego biznesu, prezentując raport „Z przyjemnością dla przyszłości”. Z tej okazji posadzi w okolicach stolicy 2 hektary lasu.
Zarejestruj się na III Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022!
Już 23 czerwca w hotelu VH Andel’s Łódź odbędzie się III edycja Forum Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju – Łódzkie 2022.
Z tymi programami fakturowanie jest proste!
Mega-Tech to łódzka firma, która jest producentem programów do fakturowania. W ofercie znajduje się m.in. aplikacja Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel. Prowadząc firmę warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Programom Mega-Tech zaufały tysiące. Sprawdźmy, dlaczego warto je sprawdzić w swojej firmie!
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat