Artykuły do tagu: rowerzysta

Piotrków: Rowerzysta w szpitalu
Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło przed 11.00 na skrzyżowaniu Dzielnej i Piłsudskiego w Piotrkowie.
Kolejny wypadek z udziałem rowerzysty
W czwartek (22 sierpnia) około godziny 12.10 w miejscowości Młoszów gm. Wolbórz doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzystki.
Region: Ciężarówka potrąciła rowerzystę
W poniedziałek i wtorek (5, 6 sierpnia) na drogach powiatu piotrkowskiego doszło do dwóch wypadków z udziałem rowerzystów.
Policjanci zatrzymali nietrzeźwych rowerzystów
23 lipca policjanci z Tomaszowa zatrzymali kilku pijanych rowerzystów.
Rowerzyści odpowiedzą za jazdę po pijanemu
Czterech nietrzeźwych cyklistów wyeliminowali minionej doby z ruchu drogowego bełchatowscy policjanci. Zatrzymanym grożą kary do roku więzienia.
Kursant nauki jazdy potrącił rowerzystę
82-letni kierujący jednośladem zjechał z chodnika wprost pod koła L-ki. Do zdarzenia doszło w Polichnie. Amator dwóch kółek trafił na oddział chirurgii piotrkowskiego szpitala.
Dwoje rowerzystów rannych w wypadkach
Dwoje rowerzystów zostało rannych w dwóch wypadkach drogowych, do których doszło w Bełchatowie. Policjanci apelują do kierujących o wzmożenie uwagi.
Trzej nietrzeźwi rowerzyści staną przed sądem
Nietrzeźwego kierowcę oraz trzech pijanych rowerzystów zatrzymali w ciągu minionej doby policjanci na drogach powiatu bełchatowskiego.
Do wypadku doszło na drodze Ujazd - Będków w powiecie tomaszowskim.
Do kolejnego wypadku z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego doszło w tym tygodniu w Tomaszowie Mazowieckim.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat