Artykuły do tagu: rajd

Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity-Witanowskiego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie zapraszają na 41. Rajd Prażonego Ziemniaka.
Piotrków: Zapraszają na Rajd Prażonego Ziemniaka
Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego im. Michała Rawity-Witanowskiego oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na 41 Rajd Prażonego Ziemniaka.
Piotrków – Rozprza: Rodzinnie na rowerach
Punktualnie o godz. 10.00 z parkingu przy ul. Narutowicza ruszył 12. Piotrkowski Rodzinny Rajd Rowerowy. Na starcie zjawiło się ok. 500 osób.
Region: Odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy
W niedzielne popołudnie spod Urzędu Gminy w Aleksandrowie wystartowali uczestnicy I Rodzinnego Rajdu Rowerowego.
Dwudniowy rajd rowerowy uczniów z SP 10
Grupa ponad 20 uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 wyjechała dziś na dwudniowy rajd rowerowy.
„Wycieczka Rowerowa-Rodzina i Przyjaciele na rowerze” - to rajd, którego celem jest popularyzacja wśród mieszkańców przepisów ruchu drogowego, poznawanie okolic Piotrkowa Trybunalskiego oraz udział w „Dniach Rozprzy”.
Region: Sulejów – Borki. Rajd konny
Kilkunastu jeźdźców amatorów z regionu łódzkiego i piotrkowskiego uczestniczyło w zorganizowanym w miniony weekend Rajdzie Konnym z Sulejowa do Borek.
Pielgrzymką rowerową chce uczcić 30 rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża cyklista Marian Nabiałczyk.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat