Artykuły do tagu: podróżni

Andrusiewicz: dla przyjeżdżających z Wielkiej Brytanii siedmiodniowa kwarantanna
Przyjeżdżający do Polski z Wielkiej Brytanii będą podlegali obowiązkowej siedmiodniowej kwarantannie, z której zwalniać będzie tylko negatywny wynik testu wykonywanego nie wcześniej niż po tygodniu – poinformował PAP rzecznik MZ Wojciech Andrusiewicz.
Sanepid poszukuje podróżujących busem na trasie Piotrków-Wolbórz
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje osób, które w dniach 21 - 23 kwietnia podróżowały busem z Wolborza do Piotrkowa w godzinach porannych oraz z powrotem po południu. Sanepid wyjaśnia, że chodzi o przeprowadzenie wywiadu epidemiologicznego i nałożenie ewentualnej kwarantanny, gdyż jeden z pasażerów był zakażony koronawirusem.
„Przyjechałem do Was polać trochę wody”. Spotkanie z Aleksandrem Dobą
Kajakarz, pilot szybowcowy, skoczek spadochronowy, podróżnik 2015 roku według „National Geographic”. Jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent (z Afryki do Ameryki Południowej) wyłącznie dzięki sile mięśni. Aleksander Doba spotkał się w poniedziałek w Mediatece 800-lecia z mieszkańcami Piotrkowa i regionu.
Spotkanie z podróżnikiem w piotrkowskiej mediatece
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na spotkanie z Aleksandrem Dobą – podróżnikiem, kajakarzem.
O wyprawie na Azory. Zaprasza biblioteka
„Na krańcach zachodniej Palearktyki, czyli rzecz o wyprawie Piotrkowskiego Towarzystwa Przyrodniczego na Azory” to tytuł spotkania, które będzie kolejnym z cyklu Klubu Podróżnika. Tym razem spotkamy się z Piotrkowskim Towarzystwem Przyrodniczym.
Podróże małe i duże w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu „Klub Podróżnika”, które odbędzie się 17 kwietnia o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP (ul. Jerozolimska 29).
23.05.2012 08:37
Fizyk w podróży
Był tam, gdzie kobiety mówią w innym języku niż mężczyźni. Ryszard Czajkowski, jeden z najbardziej znanych polskich podróżników, autor ponad 300 programów telewizyjnych...
Piotrków: Siedem lat w podróży
W Piotrkowie gościł rowerowy obieżyświat. 70-letni obywatel Łotwy podróżuje po świecie dość nietypowym wehikułem z dwukołową przyczepką.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat