Artykuły do tagu: MCK

Młodzież uczyła się udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej
Czwartkowe przedpołudnie upłynęło w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Piotrkowie pod znakiem teoretycznych i praktycznych zajęć z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W zajęciach wzięli udział podopieczni piotrkowskiego hufca pracy oraz uczniowie jednego z piotrkowskich zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Pod okiem zawodowego ratownika medycznego młodzież uczyła się zasad udzielana pomocy poszkodowanym w różnych zdarzeniach losowych.
Rozmawiają z młodzieżą o cyberprzemocy
Cyberprzemoc to temat spotkań, jakie zorganizowało dla młodzieży w wieku 15-21 lat, w ramach swojej bieżącej działalności, Młodzieżowe Centrum Kariery przy OHP w Piotrkowie. Przez dwa dni prelekcji młodzi ludzie, podopieczni hufca pracy przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego, zapoznają się nie tylko z pojęciem i formami przemocy w sieci, ale także dowiedzą się, jak przed nimi się bronić i gdzie jej ofiary mogą szukać pomocy.
Zwiedź Giganty Mocy! Dzień Otwarty w MCK
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza na Dzień Otwarty. Centrum otworzy się już 13 września od godziny 15.00. W programie między innymi: prezentacja nowej oferty MCK oraz zwiedzanie budynku MCK PGE Giganty Mocy.
Koncert Nosowskiej w Bełchatowie
Katarzyna Nosowska 20 września zagra w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie.
Od ośmiu lat piotrkowianie sprawdzają swoje umiejętności ortograficzne podczas organizowanego przez “Tydzień Trybunalski” Dyktanda. Bełchatowianie z kolei napiszą Wielki Test z Języka Angielskiego. Celem przedsięwzięcia jest sprawdzenie poziomu znajomości języka angielskiego mieszkańców miasta. Bełchatowianie, poza tym, że poznają swoje własne kompetencje, to zapracują na wynik całego miasta. Już 9 czerwca o godz. 11.00 w MCK.
40 osób tworzyło graffiti z Tuwimem
Bełchatów zamienił się wczoraj w kolorowe i hip-hopowe centrum. Wszystko za sprawą kolejnej odsłony projektu „Graffiti – sztuka miasta” – organizowanego przez Łódzki Dom Kultury.
Międzynarodowo, teatralnie i tanecznie w MCK
Spektakle teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pokazy taneczne międzynarodowych grup i warsztaty dla tych, którzy chcieli spróbować swoich sił na parkiecie...
W MCK zamontowano przewijak dla niemowląt
Zajmuje niewiele miejsca, jest nowy, estetyczny, a z możliwości korzystania z niego bardzo cieszą się młodzi rodzice. W jednej z toalet w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie został zamontowany przewijak dla niemowląt i małych dzieci. Dzięki niemu długi spacer z maluchem nie musi być uciążliwy.
Czy przetrwa kino bez popcornu?
Dotąd w Bełchatowie było jedno kino. Już niedługo będą trzy . Czy dla wszystkich starczy miejsca na kulturalnej mapie miasta? Na razie wiadomo, że z kina prowadzonego przez Miejskie Centrum Kultury ucieka załoga. Czy zostaną widzowie?
Cztery państwa, dwanaścioro artystów i jeden wspólny spektakl. Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie stało się partnerem europejskiego projektu dotyczącego tematyki dyktatur pod nazwą “Europejskie dyktatury - wspólny język sztuk wizualnych w budzeniu świadomości historycznej obywateli Europy”.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat