Artykuły do tagu: pałacyk

Zorganizowali Wigilię dla samotnych
Już po raz trzeci Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie wraz z piotrkowskimi wolontariuszami zorganizowało Wigilię dla osób samotnych. Przez 12 godzin osoby potrzebujące wsparcia i bliskości mogły zjeść wigilijne potrawy oraz wspólnie kolędować z wolontariuszami i przedstawicielami stowarzyszenia.
Wigilia dla samotnych w Piotrkowie. Zorganizuje ją stowarzyszenie Pałacyk
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie po raz trzeci organizuję wigilię dla samotnych. 24 grudnia od godziny 12.00 do północy będzie można wziąć udział w prawdziwej Wigilii organizowanej przez wolontariuszy.
Bieg, zabawa, spotkania i pokazy. Rozpoczyna się Trybunalskie Forum Trzeźwościowe
1 października rozpocznie się XXII Trybunalskie Forum Trzeźwościowe. W tym roku odbywać się będzie ono pod hasłem "Lęk - największy wróg czy niedoceniany przyjaciel".
Pałacyk zorganizował śniadanie wielkanocne
Śniadanie wielkanocne dla samotnych i potrzebujących zorganizowało Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z innymi organizacjami pomocowymi oraz indywidualnymi darczyńcami.
Zorganizują śniadanie wielkanocne dla każdego
Śniadanie wielkanocne dla samotnych i potrzebujących zorganizuje Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej Pałacyk w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z innymi organizacjami pomocowymi oraz indywidualnymi darczyńcami. Odbędzie się ono w siedzibie stowarzyszenia przy alei 3 Maja 31.
Wigilia dla samotnych znów odbędzie się w Piotrkowie
Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł spędzić je jednak w rodzinnym gronie. Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a stowarzyszenie Pałacyk chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.
Pałacyk zaprasza na forum i spektakl
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” zaprasza do udziału w XXI Trybunalskim Forum Trzeźwościowe pn.: „Zawsze chodzi o mamę, tatę i dziecko”. Rozpoczęcie zaplanowano na czwartek (06.10.2022) w Miejskim Ośrodek Kultury przy al. 3-go Maja 12.
Z
Do aktywnego spędzania najbliższej niedzieli zaprasza Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk". Będzie można wziąć udział w charytatywnej imprezie sportowej.
Zaprosili osoby samotne na śniadanie [ZDJĘCIA]
Poczęstunek, na wszystkich potrzebujących, czekał w siedzibie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk". Przy wielkanocnym stole zasiadło kilkadziesiąt osób.
Zapraszają osoby samotne na śniadanie
Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej "Pałacyk" zaprasza osoby samotne w sobotę (16.04.2022) na Śniadanie Wielkanocne. Poczęstunek na wszystkich potrzebujących będzie czekał w godzinach 10.00 - 14.00 w siedzibie organizacji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat