Advertisement

Wigilia dla samotnych znów odbędzie się w Piotrkowie

ePiotrkow Piątek, 02 grudnia 20220
Coraz bliżej do świąt Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł spędzić je jednak w rodzinnym gronie. Wigilia, to dla wielu osób trudny czas, a stowarzyszenie Pałacyk chce to zmienić, wypełniając czyjąś samotność dobrym słowem, obecnością i życzeniami.
Fot. Freepik Fot. Freepik

To już druga taka inicjatywa piotrkowskiego stowarzyszenia. Podobna wigilia odbyła się w ubiegłym roku. 

Chcemy zaprosić każdą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na spędzenie wigilii w gronie najbliższych do spędzenia jej razem z nami, w siedzibie naszego stowarzyszenia. Ideą spotkania jest wspólne spędzenie prawdziwej wigilii, nie kilka dni przed, nie na spotkaniu opłatkowym w godzinach przedpołudniowych, nie na szybko - zapowiadają organizatorzy.

Wieczerzę zaplanowano na 24 grudnia w godzinach 12.00 - 23.59 przy odświętnie udekorowanym stole, na którym znajdą się tradycyjne wigilijne potrawy. By wszystko wyszło tak jak należy, potrzebne jest jednak zaangażowanie sponsorów i wolontariuszy.

Przedstawiciele stowarzyszenia Pałacyk poszukują osób chętnych do współpracy. Każdy, kto chciałby wspomóc tę inicjatywę, może zgłosić się do Pałacyka osobiście lub za pomocą profilu facebookowego

 

 


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat