Artykuły do tagu: n

Ponad 1000 zawodniczek i zawodników wzięło udział w kolejnych Wojewódzkich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych jakie odbyły się wczoraj w Ręcznie.
To z pewnością dobra informacja dla wszystkich dojeżdżających do cmentarza autobusami komunikacji miejskiej.
Włączenie tzw. starej Łódzkiej do ronda, które funkcjonuje w tym rejonie miasta rozważają piotrkowscy urzędnicy.
W derbach okręgu lepszy Włókniarz Zelów
Włókniarz Zelów kontynuuje świetną passę. W spotkaniu derbowym, w 28. kolejce łódzko-mazowieckiej grupy III ligi piłkarze z Zelowa pokonali Concordię Piotrków 1:0 (0:0) i tym samym odnieśli drugą wygraną nad piotrkowską drużyną w tym sezonie.
Udana końcówka sezonu piotrkowskiej Przyjaźni
Uczniowski Klub Sportowy Przyjaźń Piotrków udanie zakończył sezon w II lidze seniorek (grupa małopolska). Podopieczne Janusza Pachulskiego pokonały przed własną publicznością Moravię Morawica 3:1 (3:0).
Kolejny śmiertelny wypadek z udziałem ciężarówki
Policjanci z Tomaszowa Mazowieckiego wyjaśniają okliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dziś (5 czerwca) ok. godziny 7:30 na 378 kilometrze remontowanej trasy K 8, gdzie miało miejsce czołowe zderzenie ciężarowego samochodu Volvo z osobową Toyotą Yaris.
Od 7 lat proszą o budowę zatok autobusowych
"Mieszkańcy Osiedla Słowackiego Północ-Południe strona zachodnia zgłaszają czwartą interwencję do Pana Prezydenta w sprawie budowy zatok autobusowych na przystanku MZK na ulicy Słowackiego 160/162..." - to fragment listu, który trafił do Urzędu Miasta. Okazuje się, że mieszkańcy, chcąc zadbać o porządek i bezpieczeństwo na ulicy, od 7 lat proszą o budowę zatok autobusowych. Jak dotąd bezskutecznie.
Moszczenica: Co zrobią z betonową rurą?
Kiedyś służyła mieszkańcom jako oczyszczalnia ścieków, usytuowana niedaleko Gminnego Ośrodka Kultury. Dziś straszy swoim wyglądem. Jest też kłopotliwa ze względów finansowych, bo jej wyburzenie to niemały koszt. Wielka betonowa rura o grubych ścianach.
21- letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego z poważnymi obrażeniami dłoni śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Łodzi. Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 15.00.
Rondo u zbiegu Wyzwolenia, Wierzejskiej Rzemieślniczej i Wolborskiej zostanie oddane najprawdopodobniej do 10 czerwca. W podobnym terminie udrożniona zostanie także ulica Wierzejska.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat