W derbach okręgu lepszy Włókniarz Zelów

Strefa FM Niedziela, 05 czerwca 20113
Włókniarz Zelów kontynuuje świetną passę. W spotkaniu derbowym, w 28. kolejce łódzko-mazowieckiej grupy III ligi piłkarze z Zelowa pokonali Concordię Piotrków 1:0 (0:0) i tym samym odnieśli drugą wygraną nad piotrkowską drużyną w tym sezonie.

W 4. minucie Norbert Dregier znalazł się w sytuacji sam na sam z Kamilem Hrynowieckim, ale bramkarz Concordii okazał się lepszy. Była to jedyna klarowna sytuacja w pierwszej połowie meczu. Zwycięskiego gola dla Włókniarza zdobył w 73. minucie Krzysztof Michalak, który zdecydował się na uderzenie zza linii pola karnego. Precyzyjny strzał zaskoczył bramkarza Concordii Kamila Hrynowieckiego. Concordia zagrała słabo i tak naprawdę nie była w stanie zagrozić bramce Włókniarza. Przez większość część spotkania gra toczyła się w środku pola.  O wyniku zdecydował strzał Michalaka.

Concordia Piotrków – Włókniarz Zelów 0:1 (0:0)
Bramka: Krzysztof Michalak 73
Concordia: Hrynowiecki – Głowacki, Grzywiński, Kukułka ż (83′ Czubała), Protasewicz – Oshikoya, Karp, Szymczyk (63′ Woźniak), Raczyński (79′ Wrona), Kukieła – Staszczyk.
Trener: Sławomir Majak

Włókniarz: Wiśniewski – Pałyska, Michalak, Stasiak, Jędrychowski – Dregier (90′ Boczkiewicz), Obi Uche, Kukulski, Dymek (86′ Bąk) – Gląba (75′ Karoń), Sysio (46′ Piotrowski ż).
Trener: Mariusz Wilkowiecki

Sędziował: Piotr Milczarek (Skierniewice). Widzów: 100