Artykuły do tagu: m

Znany piotrkowski lekarz - Krystyna Manicka miała 88 lat.
23.02.2012 11:58
Bez pensji od listopada
Piotrkowska Fabryka Mebli w kryzysie. Skarżą się, że w hali produkcyjnej jest minusowa temperatura, że od kilku miesięcy nie dostają pensji, że materiały do produkcji docierają z opóźnieniem. - Ludzie przychodzą i skamlą, że nie mają za co żyć.
Czy prezydent Radomska Anna Milczanowska zostanie ukarana za nieumyślnie naruszenie dyscypliny finansów publicznych? Sprawę bada Regionalna Izba Obrachunkowa w Łodzi.
56-letnia zelowianka ujęła na gorącym uczynku włamywacza, którego zastała w swoim domu. Zatrzasnęła drzwi pokoju, wyciągając klamkę. Po przybyciu policjantów, podczas zatrzymania, odważna niewiasta rozpoznała w uwięzionym mieszkańca pobliskiego domu.
Tomaszów niebawem stanie się jednym wielkim placem budowy. W mieście rusza kilka inwestycji, które na dwa lata utrudnią poruszanie się po mieście.
Powrót do ekstraklasy to nasze marzenie
Od lat odnoszą sukcesy na ogólnopolskich kortach. Występują jednak tylko w turniejach, bo na rozgrywki ligowe brakuje funduszy.
W środę po południu przed Urzędem Miasta miał miejsce kolejny protest uczniów IV LO.
Miller z wykładem otwartym w piotrkowskiej WSH
Przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej Leszek Miller był gościem Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie.
„Dostajemy karę za ocenę dostateczną”
Tegoroczną akcję zima krótko, aczkolwiek dobitnie podsumował dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji, Krzysztof Byczyński. - Do PEUK-u nie mamy większych zarzutów, natomiast do ROKI już tak. Aura obnażyła słabość potencjału technicznego i ludzkiego firmy ROKA. Po raz kolejny okazało się, że najniższa cena nie idzie w parze z jakością. Wypowiedź opublikowano na oficjalnej stronie miasta.
Każdy pokrzywdzony może uzyskać bezpłatną poradę na temat przysługujących uprawnień.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat