Advertisement

Artykuły do tagu: PEUK

Jak w Piotrkowie (nie) radzą sobie ze śniegiem?
Zima zadomowiła się na dobre i taka aura będzie nam towarzyszyć co najmniej kilka, a nawet kilkanaście dni. Jak co roku chciałoby się zacytować klasyka, że „zima znowu zaskoczyła drogowców”. Mieszkańcy narzekają, że ulice są nie odśnieżone, a służby miejskie zapewniają, że pracują pełną parą. W nocy z niedzieli na poniedziałek zima mocno zaatakowała.
Zgłaszający często krzyczą i obrażają. Z czym muszą się zmagać dyżurni akcji zima?
W nocy z niedzieli na poniedziałek w naszym regionie mocniej sypnęło śniegiem. Zdaniem niektórych mieszkańców Piotrkowa służby znów nie były gotowe na to, by należycie zadbać o stan dróg. Pracownicy Przedsiębiorstwa Robót Drogowych PEUK przypominają jednak, że w kwestii odśnieżania jezdni niezmiennie obowiązuje hierarchia, według której w pierwszej kolejności trzeba zadbać o główne ulice miasta.
Piotrków gotowy do akcji Zima
Tony soli i piasku, pługi, piaskarki, koparki, ładowarki… Sprzęt czeka, by ruszyć do akcji, kiedy zima naprawdę nas zaatakuje. Gotowe na mrozy jest też nasze schronisko dla zwierząt.
Sienkiewicza nadal nieprzejezdna
Ulica Sienkiewicza w Piotrkowie nadal jest nieprzejezdna. Informowaliśmy, że przebudowana droga miała zostać oddana do użytku wczoraj, po dokonaniu odbioru technicznego.
Remontują chodnik przy Metalplaście
O stanie chodnika przy ulicy Próchnika pisaliśmy już wielokrotnie. Wreszcie doczekaliśmy się remontu. O naprawę nawierzchni w tym miejscu od lat apelowali nie tylko mieszkańcy miasta, pisząc skargi na urzędników, ale też radni i media.
Cmentarna, Zawiła i Gołębia do remontu
W Piotrkowie zrealizowanych zostanie w tym roku wiele inwestycji drogowych. W czwartek podpisano dokumenty w sprawie dwóch kolejnych: na Cmentarnej oraz Zawiłej i Gołębiej. Tereny zostały oddane wykonawcy, w obu przypadkach firmie PEUK S.A.
Piotrkowskie chodniki zimą: nieodśnieżone i śliskie
Stan piotrkowskich chodników w trakcie zimy pozostawia wiele do życzenia. Zmarznięty i śliski śnieg, błoto pośniegowe, nieodśnieżone przejścia dla pieszych, to tylko nieliczne z przykładów.
PEUK wykonawcą II etapu budowy kompleksu przy Belzackiej
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie II etapu budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Belzackiej. Najkorzystniejszą ofertę złożyło piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „PEUK” S.A.
Wstrzymali prace na ulicy Rolniczej
Piotrkowski PEUK wstrzymuje prace na ulicy Rolniczej. Jak zapewnił Wiesław Cecotka - przedstawiciel generalnego wykonawcy - prace ruszą zaraz po tym, kiedy z placu budowy zejdą pracownicy gazowni.

fot. Magda Waga
PEUK wyremontuje Starowarszawską
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie inwestycji, jaką jest modernizacja ulicy Starowarszawskiej. Swoje oferty zgłosiły trzy firmy. Najniższą zaoferowało Piotrkowskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych PEUK S.A..
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat