Advertisement

Artykuły do tagu: WSH

Wyprzedaż kurtek narciarskich i snowboardowych - skorzystaj z ostatnich dni promocji!
Odzież narciarska i snowboardowa nie należą do najtańszych. Ich zakup wiąże się nieraz ze sporym wydatkiem, gdyż nie powinno się na nich oszczędzać - w końcu jakość naszych ubrań jest głównym czynnikiem, który odpowiada za nasz komfort i ciepło na stoku. Co kilka sezonów przychodzi czas, by nabyć nowe kurtki narciarskie i snowboardowe. Wyprzedaż pozwoli nam nabyć te produkty w niższych cenach - sprawdźmy gdzie trafimy na najlepsze ceny.
Lider partii Razem spotka się z piotrkowianami
W sobotę 13 lutego Adrian Zandberg odwiedzi Piotrków Trybunalski. – Polacy nie są skazani na wybór mniejszego zła. My jesteśmy trzecią możliwością! – przekonuje polityk partii Razem.
Chcesz jechać do pracy? Przyjdź na spotkanie z holenderską policją
Holenderscy policjanci będą opowiadać m.in. o handlu ludźmi. To wszystko 20 listopada podczas spotkania „Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa, praca w Holandii", które odbędzie się w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie.
Dzień Bezpieczeństwa w WSH
W Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie obchodzono Dzień Bezpieczeństwa. Z tej okazji zorganizowano debatę oraz ekspozycje plenerowe.
WSH zaprasza na Dzień Bezpieczeństwa
Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w Dniu Bezpieczeństwa, który odbędzie się w środę 20 maja 2015 roku w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słonecznej 1.
Wspólnie przeciw białaczce - akcja w WSH
Zapraszamy do udziału w projekcie „Dwa wymazy i do bazy”, w którym uczestniczy Wyższa Szkoła Handlowa w Piotrkowie. Akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku zostanie przeprowadzona 18 i 19 kwietnia w siedzibie szkoły przy ul. Słonecznej 1.
WSH zaprasza na wykład
Wyższa Szkoła Handlowa zaprasza studentów WSH oraz osoby zainteresowane na wykład specjalny pod tytułem „I Ty możesz uratować komuś życie! Zostań potencjalnym dawcą szpiku”, który odbędzie się w sobotę, 11 kwietnia o godz. 12.00 w siedzibie szkoły (ul. Słoneczna).
Studenci i uczelnia spotkali się przed sądem
Grupa 25 byłych studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim złożyła pozew zbiorowy przeciwko swojej uczelni. W czwartek, 13 listopada strony sporu po raz pierwszy spotkały się w sądzie.
Gaudeamus Igitur w WSH. Za rok będą zmiany...
Gaudeamus Igitur zabrzmiał dziś w piotrkowskiej Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim.
Byli studenci skarżą WSH
Grupa 25 byłych studentów Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim przejdzie do historii jako pierwsza, która złożyła pozew zbiorowy przeciwko swojej uczelni - czytamy w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat