Artykuły do tagu: kickboxing

Mistrzostwo Polski dla zawodnika z Piotrkowa
Robert Krasoń zdobył mistrzostwo Polski w kickboxingu w formule K-1. Sukces osiągnął podczas odbywających się miniony weekend zawodów w Legnicy.
Brązowy medal mistrzostw Polski dla piotrkowskiej kickboxerki
Na najniższym stopniu podium stanęła we Włoszakowicach 17-letnia Julia Kabzińśka. Zawodniczka wywalczyła brązowy krążek podczas odbywających się tam mistrzostw Polski w kickboxingu w formule light contact juniorów.
Piotrkowianka podsumowała rok sukcesem
Julia Kabzińska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski w Boksie. Zawody dla młodzików i młodziczek zorganizowano w Sokółce, a trzecie miejsce w kraju było podsumowaniem dobrego roku, jaki ma za sobą 17-letnia piotrkowianka.
Dobry występ piotrkowskich kickboxerów na Mistrzostwach Polski
Trzy medale wywalczyli na Mistrzostwach Polski w Kickboxingu zawodnicy z Piotrkowa. Na zawodach w Drezdenku złote medale zdobyli: Adrian Sęderecki oraz Szymon Rączkowski, a srebro: Denis Rychlik. Wszyscy są podopiecznymi trenera Marka Mazura.
Marta Mysur multimedalistką Mistrzostw Polski
W miniony weekend w Krynicy Zdrój rywalizowało blisko 200 mundurowych z całego kraju. Reprezentantką policji, a także garnizonu łódzkiego była mł.asp. Marta Mysur, która została Mistrzynią Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu w aż trzech formułach.
Robert Krasoń mistrzem Europy
Piotrkowski sportowiec wywalczył złoty krążek podczas Mistrzostw Europy federacji WAKO w Kickboxingu, które odbywają się w słoweńskim Mariborze. Piotrkowianin rywalizował w formule full contact w kategorii wagowej -81 kg.
Piotrkowski kickboxer brązowym medalistą mistrzostw świata
Tomasz Lasota, reprezentant Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center wywalczył brązowy medal podczas Mistrzostw Świata w Kickboxingu Kadetów i Juniorów federacji WAKO, które odbyły się we włoskim Jesolo Lido.
Kickbokserzy trzykrotnie na podium mistrzostw kraju
Trzy srebrne medale zdobyli kickbokserzy Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w Formule Low Kick, które odbyły się w miniony weekend w Legnicy.
Piotrkowscy kickbokserzy mistrzami Polski
Dwa złote, jeden srebrny i jeden brązowy krążek wywalczyli reprezentanci Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule full contact, które odbyły się w miniony weekend w Kaliszu.
Sport nauczył mnie pokory
Ma zaledwie 16 lat, a już kilkadziesiąt tytułów na swoim koncie, także mistrzostw Polski i Europy. Mowa o Adrianie Sędereckim, uczniu III klasy Gimnazjum w Gomulinie, który od pięciu lat trenuje kickboxing.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat