Artykuły do tagu: godziny

Godziny dla seniorów - dobry pomysł czy klapa?
Słowa "która godzina" nabierają szczególnego znaczenia, jeśli wybieramy się na zakupy. Między 10 a 12 sklepy otwarte są tylko dla osób powyżej 60. roku życia. Podobnie apteki i poczta.
Od czwartku wracają godziny dla seniorów!
Od czwartku, 15 października, wracają tzw. godziny dla seniorów. To oznacza, że w marketach, aptekach, drogeriach i sklepach zostaną ustanowione godziny, w których zakupy będą mogły zrobić tylko osoby starsze. Między 10.00 a 12.00 przywilej będzie obowiązywał klientów, którzy ukończyli 60. rok życia.
Piotrkowski Urząd Skarbowy zmienia godziny otwarcia
Od wtorku 7 stycznia zmieniają się godziny otwarcia Urzędu Skarbowego w Piotrkowie. Chodzi o salę obsługi.
Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego w Piotrkowie
Środa będzie najcieplejszym dniem w 2019 roku. Termometry mogą pokazać nawet 35 stopni Celsjusza w cieniu. W związku z intensywnymi upałami Starostwo Powiatowe w Piotrkowie zmienia czas pracy urzędu.
Punkty Informacyjne BOM w piotrkowskim magistracie zmieniły godziny pracy
Od 1 lutego zmieniły się godziny pracy Punktów Informacyjnych Biura Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.
Zmiana godziny wakacyjnego teatrzyku w Piotrkowie
Godzina wakacyjnego teatrzyku, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie, ulegnie zmianie. Kolejna odsłona spektakli dla dzieci odbędzie się 14 sierpnia, tym razem o godzinie 10.15 w Amfiteatrze Miejskim.
W każdy poniedziałek sale obsługi klientów w placówkach ZUS czynne są do godz. 18.00.
Z soboty na niedzielę śpimy godzinę dłużej
W nocy z soboty na niedzielę (29/30.X) kolejny raz cofamy wskazówki zegarków z godziny 3 na 2. Modyfikacja jest spowodowana zmianą czasu z letniego na zimowy.
Powiatowa Poradnia Pedagogiczno - Psychologiczna w Piotrkowie czynna jeszcze dłużej. Mieszkańcy powiatu, którzy korzystają z jej usług mogą się tam zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.00.
Setki nadgodzin przepracowanych przez strażaków, brak możliwości rekompensaty finansowej i brak szans na ich odbiór. To problem jednostek straży pożarnych w całym kraju, który narastał od kilku lat. Od stycznia tego roku Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej w Łodzi wprowadziła nowe rozwiązania systemowe dotyczące sposobu rozliczenia pracy strażaka. Będą pieniądze za nadgodziny, będzie możliwy ich odbiór?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat