Artykuły do tagu: dyskont

Kolejne zderzenie koło Lidla
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek po godzinie 10.00 na ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Rosyjski dyskont w Piotrkowie. Co myślą mieszkańcy?
Sklepy Mere to jedna z największych rosyjskich sieci dyskontów. Od lat pod szyldem Svetofor działa m.in. w Chinach czy Kazachstanie. Od niedawna po towary prosto z palet mogą sięgać również mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego. Okazuje się, że nie wszyscy mają jednak świadomość tego, że kapitał przedsiębiorstwa pochodzi właśnie z Rosji. Zdaniem naszych rozmówców, mieszkańców miasta, na polskim rynku nie powinno być miejsca dla takich firm.
Podmieniał kody kreskowe, aby mniej zapłacić
Zarzuty oszustwa i usiłowania oszustwa usłyszał 33-latek, który na elektronarzędzia przyklejał kody kreskowe z tańszych produktów. Na gorącym uczynku został ujęty przez pracownika ochrony marketu i przekazany w ręce policji.
Ewakuacja dyskontu spożywczego w Sulejowie
30 klientów i 6 pracowników ewakuowano z dyskontu spożywczego przy ul. Piotrkowskiej w Sulejowie. Osoby, które przebywały na magazynie odczuwały drapanie w gardle.
28-latek odpowie za kradzież wiertarki
Ukradł wiertarkę, zatrzymał go dzielnicowy, który miał akurat dzień wolny od służby. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w jednym z dyskontów na terenie Tomaszowa Mazowieckiego.
Nie chcą dyskontu spożywczego na Wierzejach
Radni z rejonu osiedla Wierzeje boją się, że w tej części miasta powstanie kolejny dyskont spożywczy. Podczas sesji Rady Miasta urzędnicy starali się rozwiać te wątpliwości.
Tanio, dobrze, blisko - ranking piotrkowskich marketów
Co decyduje o tym, że robimy zakupy w tym a nie innym markecie? Cena? Jakość? Położenie? Za nami kolejny ranking radiowego „Magla”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat