Advertisement

Artykuły do tagu: dokumenty

Niszczarka do dokumentów - jaki rodzaj wybrać?
Niegdyś, niszczarki do dokumentów nie cieszyły się zbyt dużym powodzeniem. Jednak wraz z wprowadzeniem Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, uległo to zmianie. Obecnie każda firma, która przetwarza dane osobowe w jakimkolwiek zakresie, powinna dysponować niszczarką. Jaka sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy.
Najlepsze praktyki archiwizacji dokumentów
Archiwizacja dokumentów pomaga bezpiecznie przechowywać ważne informacje, jednocześnie usuwając bałagan w biurze. Jak jednak wdrożyć system archiwizacji?
Archiwiści edukowali i opowiadali o swojej pracy
9 czerwca świętują ci, którzy na co dzień dbają o pamięć o przeszłości. Międzynarodowy Dzień Archiwów to okazja, by zapoznać się z niełatwą pracą archiwisty. Ci z Piotrkowa spotkali się z mieszkańcami regionu przy swojej siedzibie, czyli na terenie byłej synagogi, przy ul. Jerozolimskiej 29.
Jeszcze tylko kilka dni na złożenie deklaracji w ramach Tarczy 5.0
Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że aby skorzystać ze zwolnienia z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień w ramach Tarczy 5.0 należy przekazać do ZUS deklaracje rozliczeniowe najpóźniej do końca października. Zostało już tylko kilka dni na złożenie tych dokumentów.
Znalazła portfel i nie oddała zguby. To przestępstwo!
Znajdujesz portfel na ulicy, chowasz go do kieszeni, idziesz dalej, myśląc sobie „znalezione nie kradzione”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że takie zachowanie to… przestępstwo. Nie zdawała sobie z tego sprawy pewna mieszkanka Opoczna. Kobiecie, podejrzanej o przywłaszczenie portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi, przedstawiono już zarzuty.
Elektroniczny obieg dokumentów w Radomsku
Radomszczańskie starostwo powiatowe stawia na innowacje. Już wkrótce
wprowadzony tam zostanie elektroniczny system obiegu dokumentów. Na
projekt pozyskano 300 tys. zł dofinansowania.
Starostwo: Dostaniesz SMS, odbierzesz dokumenty
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego już nie muszą osobiście dowiadywać się, czy w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Piotrkowie czeka na nich dokument prawa jazdy lub dowód rejestracyjny pojazdu.
Policyjne dokumenty na wysypisku
W piątek na wysypisku śmieci w Majkowie w gminie Wola Krzysztoporska znaleziono policyjne dokumenty z 2001 roku. Jak się tam znalazły? Sprawę bada komenda wojewódzka.
Piotrków: Sądowe papiery znalezione w śmieciach
Informacje o rozwodach, dozorach kuratorskich, elektronicznych czy sprawach o spadek lub pozbawienie praw rodzicielskich. Nazwiska zainteresowanych, świadków i sędziów. Około pięćset sztuk wokand spraw (z różnych wydziałów) prowadzonych przez Sądy Okręgowy i Rejonowy w Piotrkowie znaleziono w ubiegłą środę w jednym z piotrkowskich śmietników przy ulicy Norwida. Jak tam trafiły?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat