Advertisement

Artykuły do tagu: centrum

CIT zaprasza na astronomiczny seans
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza wszystkich piotrkowian na seans astronomiczny, który w sobotę (11.02) odbędzie się w planetarium w I Liceum Ogólnokształcącym.
Samodzielne eksperymentowanie w Mediatece
Miniphäenomenta to niezwykle tajemnicza nazwa nowej wystawy, którą będzie można zwiedzać w Mediatece 800-lecia. Ta niezwykła wystawa będzie także minicentrum nauki do samodzielnego eksperymentowania.
Nie ma porozumienia z lekarzami. Co dalej z porodówką w Piotrkowie?
Czy w Piotrkowie może od 1 lutego 2023 roku zabraknąć porodówki? Sytuacja wciąż jest niepewna. NFZ co prawda ogłosił konkursy na świadczenia tych usług medycznych, ale... na razie nikt się nie zgłosił.
Gambit Królowej odbył się w Piotrkowie (ZDJĘCIA)
W zmaganiach z gościem specjalnym, arcymistrzynią szachową Joanną Majdan wzięło udział kilkadziesiąt osób. Organizatorem wydarzenia było Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim.
Gambit Królowej w Piotrkowie
"Gambit Królowej" - to tytuł wydarzenia, na jakie w sobotę zaprasza Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie. W jego trakcie będzie m.in. okazja do spotkania z arcymistrzynią Joanną Majdan.
Tyle w nas, co w pamięci...
Lirycznie, nostalgicznie i... autorsko upłynęło sobotnie popołudnie w Wolborskim Centrum Kultury. Odbył się tam niezwykły koncert "Tyle w nas, co w pamięci".
Niezwykłego koncertu będzie można wysłuchać w sobotę w Wolborskim Centrum Kultury. W sali widowiskowej obędzie się spotkanie z piosenką autorską pt. "Tyle w nas, co w pamięci".
Szpital Wojewódzki zainteresowany przejęciem usług świadczonych przez PCMD
Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ ogłosił konkursy na świadczenia szpitalne wypowiedziane przez Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie. Oferty można składać do 2 grudnia.
20.11.2022 10:45
Nowa sala już gotowa
Świeżo odremontowane pomieszczenie, ogrzewane i klimatyzowane mieści się w Domu Ludowym w Żarnowicy (gm. Wolbórz). Z okolicznymi mieszkańcami spotkał się niedawno i pogratulował im efektu prac Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza.
Obejrzyj gwiazdy z CIT-em
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na seans astronomiczny do piotrkowskiego planetarium. Wydarzenie zaplanowano 26 listopada, a zapisy już się rozpoczęły.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat