Advertisement

Artykuły do tagu: bal

Kapitańska zabawa w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK (ZDJĘCIA)
Placówka zaprosiła seniorów do wspólnej zabawy. Nie brakowało dobrej muzyki, tańców, skeczów, były żartów i morskich opowieści.
Sylwester w Hotelu Górski w Proszeniu
Na Balu Sylwestrowym w Hotelu Górski blisko 200 osób bawiło się w klimacie znanym z filmów o Harrym Potterze. Gwiazdą wieczoru był zaś zespół Skaner, znany z takich hitów jak "Pociąg do gwiazd", "Nadzieja, czy "Moja Wolność".
Bal Aniołów i Świętych w Przedszkolu Sióstr Dominikanek w Piotrkowie (ZDJĘCIA)
Dzieci od maluszków po sześciolatki weszły do specjalnie przystrojonej na tę okazję sali w pięknym kolorowym korowodzie. Każde z nich przebrane było za aniołka bądź wybranego przez siebie świętego.
3 x TAK dla piotrkowianina w Mam Talent
Paweł Robaszek z Piotrkowa wystąpił w sobotnim show TVN-u „Mam Talent”. Specjalista od balonowych animacji zaprezentował to, co umie najlepiej, a jego prace spotkały się z bardzo entuzjastyczną reakcją publiczności i jurorów.
Cenne zwycięstwo Piotrcovii
Bardzo cenne wyjazdowe zwycięstwo odniosły piłkarki ręczne Piotrcovii. W niedzielę pokonały niezwyciężony do tej pory Start Elbląg.
Zapraszają na wspólne czytanie!
Już 3 września o godz. 16:30 w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim wspólne czytanie fragmentów „Ballad i romansów”. Wszyscy chętni, którzy przyjdą z własnymi egzemplarzami, otrzymają pamiątkowy stempel akcji. Z kolei już o 17:00 w ramach akcji Narodowe Czytanie odbędzie się koncert zespołu Zelowskie Dzwonki.
Impreza dla fanów szczypiorniaka i polskiego rocka
"Handballove Miasto" to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Piotrkowie. W tym roku odbędzie się ono 19 sierpnia w miejskim amfiteatrze. Atrakcje związane z piłką ręczną to nie wszystko, bo na finał zagra gwiazda polskiego rocka, czyli Kobranocka.
Dołącz do sulejowskich mażoretek!
Mażoretki Perły Sulejów chcą poszerzyć swój skład, by jeszcze bardziej efektownie prezentować się przed publicznością podczas swoich występów. Każdy młody mieszkaniec naszego regionu, który chciałby do nich dołączyć, teraz ma taką możliwość.
Strażacy ratowali psa i kota (ZDJĘCIA)
Do zdarzenia doszło we wtorek, 7 czerwca, rano, przy Al. 3 Maja w Piotrkowie. O sprawie poinformowała słuchaczka, na antenie Radia Strefa FM.
3585 zł. dla Julki Jezierskiej (ZDJĘCIA)
Spacerowali z balonami dla Julii Jezierskiej. 15-letnia uczennica IV LO w Piotrkowie choruje na ostrą białaczkę. Marsz charytatywny wystartował w sobotę, o godz. 11.00, spod świetlicy wiejskiej w Michałowie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat