Artykuły do tagu: UŁ

Najchętniej czytane artykuły w 2023 roku
Rok 2023 dobiega końca. Jest to dobry czas na wszelkiego rodzaju podsumowania. W ostatnim dniu roku przypominamy, czym żyliśmy przez ostatnich 365 dni.
Twój kompleksowy salon szkolno-biurowy w Piotrkowie Trybunalskim
Arton to niezawodny partner w zaopatrzeniu w artykuły szkolne, biurowe, chemiczne i higieniczne.
Wiemy, kto zdobył Złotą Wieżę Trybunalską
Małgorzata Kowalczyk została laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej. O przyznaniu tego wyróżnienia zdecydowała Kapituła, podczas posiedzenia, które odbyło się we wtorkowe popołudnie w Zamku Królewskim.
Ceny ciepła. W Łasku podobnie jak w Piotrkowie...
Wracamy do drastycznych podwyżek cen ciepła , tym razem w nawiązaniu do wydarzeń w Łasku, gdzie około 200 protestujących przeciwko podwyżkom cen stawiło się pod urzędem miasta.
Mirosław Drożdżowski z prestiżowym tytułem Profesora Oświaty
W gmachu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyły się w czwartek (13.10.2022) ogólnopolskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości minister Przemysław Czarnek wręczył odznaczenia państwowe, medale KEN, nagrody oraz tytuły Profesora Oświaty. I właśnie Profesorem Oświaty został Mirosław Drożdżowski, kompozytor, gitarzysta, pedagog i wokalista, który na co dzień mieszka w Wolborzu i wspiera młodzież w rozwijaniu swoich pasji w Państwowej Szkole Muzycznej w Piotrkowie.
W upalny dzień zostawił psa w zamkniętym aucie
Mimo, że od lat nagłaśniany jest problem pozostawiania dzieci oraz zwierząt w rozgrzanym samochodzie, są tacy, którzy wciąż nie zdają sobie sprawy z zagrożenia, jakie niesie ze sobą przebywanie w takiej pułapce. Taka sytuacja miała miejsce na parkingu przy ul. Sierakowskiego w Radomsku, gdzie właściciel czworonoga wykazał się brakiem wyobraźni i skrajną nieodpowiedzialnością.
Co to jest klauzula wykonalności?
Klauzula wykonalności w potocznym rozumieniu jest środkiem, który pozwala na odzyskanie wierzytelności na drodze komorniczej. To potężny oręż w ręku wierzyciela, z którego może, ale nie musi skorzystać. Czym więc jest klauzula wykonalności? I w jakiej sytuacji mamy z nią do czynienia?
PrestaShop FAQ - 3 powody, dla których powinieneś mieć ten moduł w swoim sklepie internetowym
Jak często zdarza się, że na skrzynkę mailową Twojego sklepu wpływa kilka podobnych do siebie pytań w ciągu jednego dnia? Jeśli często to znak, że w sklepie internetowym brakuje sekcji FAQ. Właściciele sklepów zbudowanych w oparciu o Presta Shop, FAQ mogą zainstalować w kilku prostych krokach.
Mistrzostwa Polski w powożeniu w Bogusławicach
Ten weekend upłynął pod znakiem Mistrzostw Polski w Powożeniu Zaprzęgami Jednokonnymi oraz krajowych zawodów w powożeniu. Impreza odbyła się na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach.
Piotrkowianin nie popsuł Azotom święta
Piotrkowianin nie sprawił niespodzianki jaką byłoby odebranie chociażby jednego punkty Azotom Puławy w spotkaniu 5. Serii PGNiG Superligi. Nasza drużyna nie podjęła walki z brązowym medalistą poprzedniego sezonu, który już właściwie w pierwszej połowie rozstrzygnął losy pojedynku na swoją korzyść, prowadząc po 30 minutach 20:10.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat