Advertisement

Artykuły do tagu: artykuł

30.09.2020 11:26
Przyjazne miejsce pracy
Niemiecki potentat odzieżowy Zalando wraz z operatorem logistycznym firmą DHL Supply Chain nabierają rozpędu i cały czas rekrutują do centrum dystrybucyjnego w Głuchowie (powiat Łódź Wschód) przy skrzyżowaniu autostrady A1 z drogą krajową nr 12. Magazyn liczy ponad 120 000 m2 powierzchni i daje możliwość zatrudnienia 4000 pracowników.
Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej udostępnił nową aplikację mobilną!
Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej właśnie udostępnił klientom zapowiadaną już od kilku miesięcy nową aplikację mobilną. Aplikacja pozwala m.in. zarządzać subskrypcjami dla najbardziej popularnych serwisów streamingowych czy muzycznych oraz oferuje możliwość zarządzania kartami dodanymi do portfeli cyfrowych (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay) oraz sklepów internetowych.
Jak sprawdzić prędkość internetu – poznaj Speed Test Orange
Jest wiele stron internetowych, na których można wykonać test łącza. Dzięki Speed Test Orange w kilkadziesiąt sekund i za darmo sprawdzisz 3 najważniejsze parametry, które wpływają na prędkość internetu. Zanim jednak przeprowadzisz test prędkości, dowiedz się, co zrobić, żeby wynik był naprawdę miarodajny.
Ogrzewanie szkół i uczelni – jak osiągnąć komfort cieplny i zredukować koszty
Utrzymanie odpowiedniej temperatury w szkołach i przedszkolach ma bardzo ważne znaczenie dla zdrowia oraz koncentracji uczniów. Aby sprostać temu wyzwaniu, nie wystarczy sprawny system grzewczy. Kluczem do sukcesu jest umiejętne sterowanie ciepłem w zależności od potrzeb. Komfortowe warunki zapewni nowoczesny system sterowania ogrzewaniem grzejnikowym.
Happy Kids zaprasza dzieci na Piknik Rodzinny
Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids zaprasza rodziców wraz z dziećmi
na Piknik Rodzinny organizowany 16 czerwca w godz. 10.00 – 14.00 przy ul. Słonecznej 1 w Piotrkowie Trybunalskim.
Jak osiągnąć niezależność finansową? Poznaj wskazówki, które Ci to ułatwią
Dla wielu osiągnięcie niezależności finansowej i przejście na wcześniejszą emeryturę wydaje się mrzonką. Piękną, ale niemożliwą do osiągnięcia. Tymczasem istnieją przykłady osób, które dzięki ciężkiej pracy i dyscyplinie finansowej osiągnęły niezależność jeszcze przed 40. Dziś podpowiemy, jak można zbliżyć się do tego celu.
- Jest to bardzo niebezpiecznie w kontekście pozyskiwania w przyszłości środków unijnych - tak decyzję Komisji Europejskiej o uruchomieniu w stosunku do Polski artykułu 7 traktatu unijnego skomentował Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego. KE zdecydowała się na taki krok po raz pierwszy w historii UE.
Czy 200 złotych wystarczy na Święta?
Boże Narodzenie to magiczny czas, który powinien być wolny od wszelkich trosk i zmartwień. Każdemu z nas należny się chwila wytchnienia i odpoczynku w rodzinnej atmosferze. Jednak zanim usiądziemy do wigilijnego stołu, rozpakujemy prezenty i zaczniemy śpiewać kolędy, czeka nas szaleństwo przedświątecznych przygotowań. Niektórzy to lubią, inni nie. Ale na pewno nikt nie przepada za rachunkami związanymi z organizacją świąt. A z roku na rok są ona coraz większe.
Domowe SPA - kilka dobrych rad
Od dawna marzyliśmy o własnym zakątku SPA, miejscu wyjątkowym, zacisznym, odpowiednim do relaksu po ciężkim dniu pracy, chwili tylko dla siebie na wyciągnięcie ręki. Wreszcie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i wysiłkowi specjalistów taka możliwość jest w naszym zasięgu – można ulokować prywatne SPA w domu.
30.11.2009 13:51
Dziś jej miejsce zajmuje replika. 40 lat temu zniszczono oryginał. Jej niepowtarzalne i misterne zdobienie wykute z żelaza było dziełem nieznanego zakonnika. Piotrkowska „Złota Brama” dwukrotnie zagrała w filmie, najpierw u Morgensterna, później u Łomnickiego. Oprócz celuloidowej taśmy jej pierwotny wygląd zachował się tylko na kilku pocztówkach z początku minionego wieku…
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat