Artykuły do tagu: Przedszkole

Rekrutacja do przedszkola w Woli Krzysztoporskiej trwa
Jeszcze do 8 marca potrwa rekrutacja przedszkolaków na nowy rok szkolny 2024/25 w Przedszkolu Samorządowym w Woli Krzysztoporskiej. Podstawą przyjęcia dziecka do placówki jest wypełnienie wniosku rekrutacyjnego.
Startuje wielka inwestycja. Pierwszą łopat(k)ę wbiły dzieci!
W Sulejowie startuje jedna z największych inwestycji ostatnich lat. Od wbicia symbolicznej łopaty rozpoczęto budowę nowej siedziby samorządowego przedszkola. Będzie to nowoczesny dwukondygnacyjny budynek pasywny.
„Mikołaj w wiosce Elfów”, czyli świąteczny prezent dla przedszkolaków
Dzieci przybyły do Gminnego Centrum Kultury w Grabicy, aby obejrzeć świąteczny spektakl, przygotowany specjalnie dla nich. Widzowie dowiedzieli się dlaczego w wiosce Elfów zapanowało wielkie poruszenie.
Nowoczesne przedszkole oficjalnie otwarte
W sobotę (25.11) oficjalnie otworzono Gminne Przedszkole i Żłobek im. Misia Uszatka w Grabicy. Choć dzieci uczęszczają do tej placówki od września, to oficjalne otwarcie nastąpiło niecałe trzy miesiące później.
Bliżej budowy przedszkola
Świetne wieści dla mieszkańców Sulejowa. Coraz więcej wskazuje na to, że jeszcze w tym roku podpisana zostanie umowa na budowę siedziby nowego przedszkola samorządowego.
50 lat piotrkowskiego przedszkola
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Piotrkowie świętowało w środę jubileusz 50-lecia istnienia.
Będzie nowe przedszkole w Sulejowie
W Sulejowie powstanie nowoczesne ekologiczne przedszkole. Tuż po otrzymaniu promesy potwierdzającej otrzymanie dofinansowania, urzędnicy ogłosili przetarg. Jak zapowiada Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa, będzie to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w województwie.
Mają to! Będzie wielka inwestycja w Sulejowie
Mamy to - takimi słowami urzędnicy w Sulejowie podsumowują rozstrzygnięcia Polskiego Ładu. W ramach rozstrzygniętej właśnie edycji Sulejów pozyskał 14,5 miliona złotych na budowę nowej siedziby przedszkola.
Brakuje pieniędzy na budowę przedszkola. Czy poseł pomoże je pozyskać?
Rodzice, opiekunowie i urzędnicy walczą o budowę nowego przedszkola samorządowego w Sulejowie. Warunki, w jakich aktualnie uczą się i rozwijają dzieci, są dalekie od ideału. Potrzebne są jednak duże pieniądze. O wsparcie w ich pozyskaniu sulejowianie zwrócili się do Antoniego Macierewicza.
Nowe przedszkole już tętni życiem
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego było okazją do oficjalnego otwarcia nowoczesnego obiektu w Gorzkowicach. W poniedziałek (04.09.2023) dzieci z tej gminy po raz pierwszy przekroczyły progi Przedszkola Samorządowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat