Artykuły do tagu: Bank

Młodzi artyści z szansą na mecenat VeloBanku. Do 15 maja trwa nabór do VeloTalent
Komponujesz, malujesz lub tańczysz? Twój talent podziwiają inni? A może znasz kogoś, kto realizuje swoje pasje w obszarze kultury? Tylko do 15 maja VeloBank czeka na zgłoszenia pełnoletnich artystów poniżej 35. roku życia, którzy mają szansę na wsparcie finansowe i merytoryczne w ramach programu VeloTalent.
Wyższy poziom wrażliwości społecznej w Alior Banku
Alior Uniwersytet, promocja zdrowia i rozwoju osobistego czy wolontariat - to tylko część działań skierowanych do pracowników Alior Banku, który stawia sobie za cel bycie cyfrowym liderem wrażliwym społecznie - mówił Marek Bednarczyk, dyrektor zarządzający pionem HR w Alior Banku. Instytucja została wyróżniona w tym roku licznymi nagrodami, w tym tytułem „Pracodawcy godnego zaufania”, „Wizjonera Zdrowia” oraz „Top Employer Polska 2023”.
Wywiad z Prezesem Zarządu naturoBanku
01 lutego 2023 roku Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej w Piotrkowie Trybunalskim zmienił nazwę na naturoBank. Rozmawiamy z Pawłem Kowalskim, Prezesem Zarządu naturoBanku.
Zielony, niebieski, czerwony czy żółty – jakim Mikołajem jesteś
Prezenty świąteczne wręcza większość z nas, okazuje się jednak, że istnieje więcej niż jedna strategia na ich zakup. 63% zapakuje je samodzielnie i będzie do tego przykładać dużą wagę. Co trzeci obdarowujący planuje wydać w tym roku od 300 do 600 zł, a co czwarty 600 do 1000 zł, wynika z analiz przeprowadzonych przez VeloBank. Dzięki nim powstała też pierwsza, unikatowa macierz czterech typów Mikołajów, czyli stylów behawioralno-psychologicznych związanych z przedświątecznymi zakupami, w których każdy z nas może się odnaleźć. Poszczególnym sylwetkom przypisano kolory – zielony, czerwony, żółty i niebieski. Co ciekawe, to nie Czerwony, a Zielony Mikołaj występuje wśród Polaków najczęściej. Wręcza on wyjątkowo dopasowane prezenty, które przygotowuje z wyprzedzeniem.
Ciężka praca, a może szczęście i znajomości - co zdaniem nastolatków jest przepisem na zawodowy sukces?
• Z badania przeprowadzonego na zlecenie Santander Bank Polska dla projektu Finansiaki wynika, że dla 54% młodszych i 65% starszych nastolatków sukces zawodowy jest jednoznaczny z wysokimi zarobkami.
• Co drugi badany nastolatek uważa, że ciężka praca pomaga w osiągnięciu sukcesu zawodowego.
• Prawie 40% nastolatków w wieku 12-15 lat oraz ponad połowa w wieku 16-18 lat ocenia rozwój sztucznej inteligencji jako zagrożenie na rynku pracy.
Wszystko, co musisz wiedzieć o pożyczkach online
Życie bywa pełne niespodzianek, a nie zawsze mamy odpowiednią ilość gotówki, by sprostać nagłym wydatkom. Na szczęście istnieje wygodne rozwiązanie, które może pomóc w trudnych chwilach finansowych – pożyczki online. W tym artykule omówimy, czym są pożyczki online, jakie rodzaje można znaleźć na rynku, jak przebiega proces ich ubiegania, a także jakie są ich plusy i minusy. Przekonasz się, że pożyczki online to praktyczne narzędzie finansowe, które warto poznać.
Syndyk Marcin Kubiczek: wierzyciele Getin Noble Bank powinni zgłaszać się do Krajowego Rejestru Zadłużonych
Syndyk Marcin Kubiczek zachęca „frankowiczów” z Getinu Noble Bank i innych wierzycieli tego upadłego banku aby jak najszybciej zgłosili swoje wierzytelności. Bez kosztów można to zrobić do 21 sierpnia br. Zgłoszenie wierzytelności wbrew pozorom nie jest trudne i warto to zrobić.
Czy warto mieć konto osobiste w innym banku niż konto firmowe?
Przedsiębiorcy dobrze wiedzą, jak ważne w ich działalności jest konto bankowe. Również osoby prywatne mogłyby napotkać na sporo życiowych przeszkód, gdyby nie miały dostępu do konta. Dziś postaramy się przedstawić zalety oraz wady posiadania obu typów kont w jednym banku. Porady mogą być szczególnie istotne dla osób myślących o założeniu swojej działalności. Czy konto osobiste i konto firmowe w jednym banku to dobry pomysł?
Polska firma ZwrotyBankowe.pl: szansa na anulowanie odsetek dla Polaków spłacających kredyty gotówkowe
Nie każdy ma możliwość lub chęć pożyczenia gotówki od rodziny. W takiej sytuacji zostaje oferta banku lub firmy pożyczkowej. Niestety, część kredytobiorców zaciągnęło kredyt gotówkowy ze zmienną stopą oprocentowania, a dziś WIBOR nie maleje, więc ich raty szybują. W lepszej sytuacji są klienci ze stałym oprocentowaniem, jednak i ci narzekają na obciążenie ratą kredytu przy rosnących kosztach życia. Czy jest jakiś ratunek? Na te problemy odpowiada oferta polskiej spółki ZwrotyBankowe.pl.
Bankowość mobilna – jak bezpiecznie z niej korzystać?
Bankowość mobilna to niezwykle wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie dostęp do swoich finansów w każdym miejscu i o każdej porze. Dzięki niej możemy szybko i sprawnie dokonywać przelewów, sprawdzać saldo i historię transakcji, a także wiele innych czynności związanych z naszymi finansami. Jednak, aby korzystanie z bankowości mobilnej było bezpieczne, należy pamiętać o kilku ważnych zasadach.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat