Reklama

Artykuły do tagu: Szczepienia

Epidemia covid-19 zniesiona. Czy nadal chcemy się szczepić?
Nie mamy już w Polsce epidemii koronawirusa. Od poniedziałku jest za to stan zagrożenia epidemią. Sprawdzamy jakie jest zainteresowanie szczepieniami przeciw covid-19 w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Piotrkowie.
Bezpłatne szczepienia przeciw HPV
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie rozpoczęły się zapisy na bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi HPV. Skorzystać z nich mogą wyłącznie 14-letnie dziewczyny mieszkające w Piotrkowie.
W piotrkowskim szpitalu będą szczepić przeciwko HPV
Blisko 210 tysięcy złotych otrzymał Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie na wykonywanie szczepień przeciwko groźnemu przede wszystkim dla kobiet - wirusowi brodawczaka ludzkiego - HPV.
Darmowe szczepienia dla Ukraińców
Personel Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zachęca Ukraińców do darmowych szczepień przeciwko COVID-19. Pacjenci mogą przyjąć preparaty: Pfizer, Johnson&Johnson oraz Nuvaxovid.
Nowa szczepionka przeciw COVID-19 już w Piotrkowie
Szczepionka Nuvaxovid jest już w Piotrkowie Trybunalskim. To nowy preparat, który ma pozwolić nam uodpornić się przeciw COVID-19. Od piątku (04.03.2022) mieszkańcy regionu mogą już przyjmować go w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika.
Zachęcają do szczepienia się
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim nieustannie zachęca do szczepień przeciw COVID-19 zarówno dorosłych jak i dzieci. Szczepienia odbywają się aktualnie wyłącznie preparatem marki Pfizer.
Szpital w Piotrkowie szczepi także dzieci
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zachęca do szczepień przeciw covid-19. Szczepienia otrzymują tutaj zarówno dorośli, jak i dzieci.
Brak szczepień przekłada się na rosnącą liczbę zgonów
Przeciwko COVID-19 zaszczepił się co drugi Polak. To jednak wciąż za mało, dlatego liczba zgonów nieustannie rośnie. Aby zapobiec transmisji koronawirusa i uchronić osoby, które mogłyby najbardziej ucierpieć wskutek zakażenia, konieczne jest zaszczepienie większości społeczeństwa.
Czy grozi nam epidemia wścieklizny?
Piotrków żyje epidemią koronawirusa. Niektórzy się szczepią, inni przekonują, że wirus to światowy spisek, a jeszcze kolejni, że covid-19 w ogóle nie istnieje. W cieniu koronakryzysu rozwija się jednak choroba, o której większość zdaje się zapominać. Wścieklizna, bo o niej mowa, zatacza coraz szersze kręgi wśród zwierząt. Najgorzej jest na Mazowszu, ale szczególną ostrożność powinniśmy zachować także w naszym regionie.
Gdzie zaszczepić się przeciwko grypie?
Dzisiejszy poranny artykuł opublikowany na portalu epiotrkow.pl dotyczący możliwości bezpłatnego zaszczepienia się przeciwko grypie wzbudził duże zainteresowanie naszych czytelników oraz słuchaczy radia Strefa FM. W związku z licznymi zapytaniami podpowiadamy, gdzie w mieście i powiecie można skorzystać z takiego szczepienia.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat