Artykuły do tagu: Sekcja

Zwłoki w mieszkaniu na osiedlu Wyzwolenia
W budynku zaczął unosić się fetor. Lokatorzy wezwali policję, okazało się, że w jednym z mieszkań bloku przy ul. Krasickiego 7 na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie znajdują się zwłoki kobiety. Ciało było w daleko posuniętym stanie rozkładu.
Są wyniki sekcji zwłok Kacpra F.
Prokuratura ustaliła, że do śmierci 17-letniego piotrkowianina Kacpra F. nie przyczyniły się osoby trzecie. Chłopak utonął w Strawie.
Pociąg najechał na leżącego na torach człowieka
W nocy z niedzieli na poniedziałek pociąg najechał na leżącego na torach człowieka. 48-letni piotrkowianin nie żyje. Do zdarzenia doszło w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Roosevelta w Piotrkowie.
Zwłoki przy Piastowskiej. Ustalono przyczynę śmierci
Znana jest już przyczyna śmierci mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 11 kwietnia w kamienicy przy ul. Piastowskiej 3 w Piotrkowie.
Powiedziała „STOP” testowaniu kosmetyków na zwierzętach
- Adoptowałam ze schroniska malutką suczkę Bejbi, która nie miała łapki. To było główną przyczyną do tego, aby rozpocząć walkę o zwierzaki – mówi Beata Kilanowska, która zbiera w Piotrkowie podpisy przeciwko testowaniu leków i kosmetyków na zwierzętach.
Drastycznego odkrycia dokonała dziś przed południem jedna z mieszkanek Piotrkowa. Przy ulicy Wiatracznej w kępie krzaków znalazła zwłoki kobiety.
Śmierć 4-letniego Dominika: Biegli zawiedli ?
Od tragicznego wypadku, w wyniku którego zmarł 4-letni Dominik z Piotrkowa, minął już miesiąc. Jednak nadal nie udało się ustalić, jaka była przyczyna śmierci. Według prokuratury był to klasyczny, nieszczęśliwy wypadek, bowiem wykluczono celowy i świadomy udział osób trzecich.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat