Artykuły do tagu: SAN

Strażacy świętowali swój dzień
Liczne odznaczenia i awanse zawodowe, do tego wiele słów uznania i życzeń od przełożonych oraz przybyłych gości. Tak w skrócie wyglądał Powiatowy Dzień Strażaka, który w tym roku zorganizowano w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów. Po oficjalnych uroczystościach każdy mógł skorzystać z atrakcji, przygotowanych w ramach pikniku rodzinnego.
Akcja
Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie z okazji Tygodnia Książki i Bibliotek przygotowała dla swoich czytelników wiele atrakcji. Jedną z nich była akcja czytelnicza pn. „Drzewko za czytanie” przeprowadzona w Skotnikach, Aleksandrowie i Dąbrowie nad Czarną, podczas której na uczestników czekała ekologiczna niespodzianka.
Niezwykły koncert w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej
Niezwykły koncert w Kościele św. Franciszka Ksawerego w Piotrkowie Trybunalskim. Śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska wraz z Walerią Molendą piotrkowianką znaną z V edycji telewizyjnego show The Voice Senior, uraczyły wiernych swoimi pięknymi głosami przy akompaniamencie skrzypiec Bogdana Kierejszy, zagrali koncert ku czci Matki Boskiej, zadedykowany Pani Walerii.
30 lat Społecznej Akademii Nauk!
24 kwietnia, w Społecznej Akademii Nauk odbyła się uroczystą gala z okazji 30-lecia uczelni. Zaproszeni goście mogli cieszyć się bogatym programem obejmującym przemówienia, wręczenia nagród, a także wyjątkowe występy artystyczne.
Wyniki w gminach Aleksandrów i Gorzkowice
Wyniki wyborów na wójtów gmin Aleksandrów i Gorzkowice pokazują wysokie poparcie dla urzędujących polityków. Wójtem gminy Aleksandrów pozostaje Paweł Mamrot, a w gminie Gorzkowice urząd zachowa Alojzy Włodarczyk.
Umowa podpisana. Letnie baseny jeszcze w te wakacje?
W piątek (05.04) dyrektor Ośrodku Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Leszek Heinzel podpisał umowę z firmą AMB Budownictwo, która wykona letnie baseny przy Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. Według zapowiedzi inwestorów mieszkańcy miasta skorzystają z tej wodnej rozrywki jeszcze podczas tegorocznych wakacji.
Sala gimnastyczna prawie gotowa
Rozpoczęta w ubiegłym roku budowa sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Skotnikach wraz z infrastrukturą towarzyszącą, wchodzi w finalny etap. W budynku oprócz sali sportowej znajduje się zaplecze socjalno-sanitarne oraz pomieszczenia dla nauczycieli i instruktorów.
Młody medyk. Konkurs dla przyszłych medyków
19 marca na terenie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi miała miejsce pierwsza edycja konkursu „Młody Medyk”, który jest dedykowany entuzjastom nauk medycznych ze szkół średnich. Wzięło w nim udział niemal 250 uczestników ze szkół z Łodzi i województwa łódzkiego, co potwierdza ogromne zainteresowanie młodych ludzi medycyną oraz naukami pokrewnymi.
San 
Wypadek na DK nr 74. Nowe fakty
Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w godzinach nocnych na drodze krajowej nr 74. W wyniku poniesionych obrażeń 15-latek trafił do szpitala.
Pokolenie Z w miejscu pracy. Jak prawidłowo zarządzać pragnieniami pracowników?
Współczesny świat pracy zmienia się w szybkim tempie, napędzany przez nowe technologie, kreowane nowych trendów, zmieniające się wartości społeczne i różnorodne oczekiwania pracowników. W obliczu tych zmian, pokolenie Z, które obejmuje osoby urodzone między rokiem 1995 a 2012, staje się coraz bardziej zauważalne na rynku pracy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat