Artykuły do tagu: Ronc

Kolizja na Wojska Polskiego
W czwartkowe popołudnie doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. Stronczyńskiego.
Nowy sprzęt trafi do szpitala w Piotrkowie
Aparat USG i bronchofiberoskop to kolejny sprzęt w który będzie doposażony Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim Samorząd Województwa Łódzkiego przeznaczył 208 tys. zł na realizację tych zakupów.
- W mojej ocenie, w sprawie Trynkiewicza, nie było innej możliwości, niż kara śmierci - mówi piotrkowska prokurator Małgorzata Ronc, która była gościem programu "7 metrów pod ziemią", prowadzonego przez Rafała Gęburę. Sprawa Mariusza Trynkiewicza była jedną z dwóch, w których wnosiła o karę śmierci.
Pierwsze liczniki wróciły na piotrkowskie skrzyżowanie
Liczniki odmierzające czas do zmiany świateł pojawiły się kilkanaście dni temu u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Stronczyńskiego w Piotrkowie. Wiele wskazuje na to, że zagoszczą także na kolejnych piotrkowskich skrzyżowaniach. Najpewniej jednak dopiero w przyszłym roku.
Nie umiem szukać kompromisu...
- Dopóki zwoje mózgowe będę miała sprawne, będę tu przychodzić choćby o lasce – powiedziała o swojej pracy Małgorzata Ronc , o życiu zawodowym której właśnie ukazała się książka. „Prokurator – kobieta, która się nie bała” to rozmowa dziennikarki „Polityki” z panią prokurator z Piotrkowa. Książkę czyta się jednym tchem i z wypiekami na twarzy, zwłaszcza, że wszystkie opisane fakty dotyczą przecież naszego „podwórka”.
Piotrków: Przywrócili ruch na Stronczyńskiego
Nie trzy tygodnie jak pierwotnie zakładano, ale dwukrotnie dłużej trwał remont ulicy Stronczyńskiego w Piotrkowie.
Stronczyńskiego nieprzejezdna – budowa kanalizacji
W czwartek rozpoczynają się prace przy budowie kanalizacji deszczowej w ulicy Stronczyńskiego. Ulica zostanie zamknięta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat