Artykuły do tagu: Radom

Potrącił pieszą na pasach. Kobieta nie żyje
Do tragicznego wypadku doszło w środę po południu na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Brzeźnickiej i Batorego w Radomsku. Potrącona przez samochód kobieta, mimo reanimacji, zmarła.
Wypadki w rolnictwie. Ile zdarzeń odnotowano w 2023 roku?
Łódzki oddział Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przeanalizował 2023 rok pod kątem wypadków w gospodarstwach rolnych. W Łódzkiem odnotowano 891 zdarzeń, w tym 3 wypadki śmiertelne. Sprawdziliśmy dane dotyczące m.in. powiatu piotrkowskiego.
Był w Radzie Nadzorczej PGK Radomsko. Teraz pokieruje Orlenem
Decyzją Ministra Aktywów Państwowych, Witold Literacki został pełniącym obowiązki prezesa zarządu Orlen S.A. Wcześniej był przewodniczącym Rady Nadzorczej Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Radomsku.
Wjechał w kapliczkę i dachował. Nietrzeźwy 25-latek przyznał się do kierowania
Osobowy peugeot uderzył w przydrożną kapliczkę, niemal całkowicie ją niszcząc, po czym dachował. Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę w Radomsku. Osoba znajdująca się w pojeździe była kompletnie pijana, jednak nie było wiadomo, kto w momencie zdarzenia prowadził samochód. Podczas przesłuchania, mężczyzna przyznał się do kierowania peugeotem.
Uciekał z prędkością 160 km/h. 35-latek był poszukiwany
Policjanci z radomszczańskiej drogówki prowadzili pościg za samochodem, którego kierujący nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna miał sporo na sumieniu.
Doprowadził do zderzenia czołowego. 36-latek był kompletnie pijany
Nietrzeźwi kierowcy to wciąż zmora polskich dróg. Osoby, które wsiadają "za kółko" pod wpływem alkoholu stanowią śmiertelne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Kolejny tego przykład mieliśmy w czwartkowy (11.01.2024) wieczór w powiecie radomszczańskim. Mężczyzna, który doprowadził do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, miał w organizmie aż 3 promile alkoholu.
Znów niebezpiecznie na A1. Osobówka uderzyła w piaskarkę
Samochód osobowy uderzył w piaskarkę wykonującą prace drogowe. Do wypadku doszło w środę wieczorem na autostradzie A1 w Białej Górze w powiecie radomszczańskim. Kierowca osobówki został przewieziony do szpitala.
Zderzenie osóbówki i dwóch ciężarówek na A1
Najprawdopodobniej zaśnięcie za kierownicą było przyczyną zderzenia osobówki z dwiema ciężarówkami. Do wypadku doszło na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Galonki w powiecie radomszczańskim.
Świeczka przyczyniła się do pożaru?
Do pożaru w bloku przy ulicy św. Rozalii w Radomsku doszło we wtorek około godziny 3.00. W mieszkaniu objętym pożarem znajdował się mężczyzna, który nie był w stanie samodzielnie opuścić pomieszczenia. Dodatkowo, okazało się, że 31-latek był poszukiwany przez policję.
Przekaż żywność potrzebującym
Stowarzyszenie Centrum Pomocy „Panaceum”, które prowadzi w Piotrkowie Trybunalskim Schronisko dla osób w kryzysie bezdomności, wspólnie z Łódzkim Bankiem Żywności im. Marka Edelmana zorganizuje - jak co roku - Świąteczną Zbiórkę Żywności dla osób najbardziej potrzebujących. Oprócz Piotrkowa, wolontariusze pojawią się też w sklepach w Radomsku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat