Artykuły do tagu: Policja

Policjanci z sekcji kryminalnej zatrzymali trzech mieszkańców powiatu piotrkowskiego w wieku 29, 32 i 42 lat produkujących samogon. W budynkach gospodarczych należących do dwóch z nich znaleziono przykryte słomą beczki z zawartością około 500 litrów zacieru płynnego wraz z aparaturą.
Mieszkaniec jednego z bloków przy ulicy Dmowskiego wyrzucił z II piętra bloku przez okno psa. Zauważyła to spacerująca w pobliżu mieszkanaka Piotrkowa.
W nocy z 11 na 12 kwietnia na ulicy Sulejowskiej policjanci z sekcji wywiadowczej wylegitymowali dwóch mężczyzn w wieku 19 i 20 lat - mieszkańców powiatu bełchatowskiego i piotrkowskiego. Jak się okazało posiadali oni przy sobie cztery dilerki z amfetaminą o wadze ponad 3 g.
Blokada policyjna na terenie powiatu piotrkowskiego zapobiegła tzw. ustawce w Łodzi. Kilkudziesięciu pseudokibicom jadącym wczoraj na derby Łodzi ze Śląska funkcjonariusze odebrali niebezpieczne narzędzia.
Tragiczny wypadek na krajowej jedynce
W sobotę rano na drodze krajowej numer 1 w okolicach bazaru w Tuszynie doszło do wypadku, w którym zginęła kobieta potrącona przez nadjeżdzający pojazd.
30- letni mieszkaniec powiatu będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę domową. Zdenerwował go fakt, że podczas jego chwilowej nieobecności w mieszkaniu, 73-letnia babcia wyłączyła grające głośno radio.
Seryjnych włamywaczy do samochodów zatrzymali dziś w nocy piotrkowscy policjanci. Warto dodać, że w ujęciu dwóch młodych sprawców, pomógł policjantom telefon od czujnego mieszkańca jednego z bloków przy ulicy Dzielnej.
Kradła, a winę chciała zrzucić na innych. Do piotrkowskiej komendy zgłosiła się 19- letnia mieszkanka powiatu. Poinformowała policjantów, że jej znajomi trzykrotnie grozili jej pobiciem i żądali pieniędzy.
Bełchatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności pozbawienia wolności 23-letniego mieszkańca gminy Bełchatów.
Tomaszów: Śmierć 12-latka
12- latek zginął pod kołami samochodu. Do tragedii doszło we wtorek wieczorem w Tomaszowie, na ulicy Warszawskiej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat