Artykuły do tagu: Paliwo

Policjanci z Kleszczowa zatrzymali podejrzanych o kradzież i paserstwo kradzionego oleju napędowego. Zatrzymanym ojcu i synowi grożą kary do pięciu lat pozbawienia wolności.
Region: Odpady to też paliwo
Składowanie odpadów jest ostatnim i najmniej pożądanym sposobem postępowania z odpadami. Co więc zrobić, by zmniejszała się ilość składowanych śmieci, tym bardziej że od stycznia 2013 r. obowiązywać będzie zakaz składowania odpadów tzw. kalorycznych?
Taka inwestycja umocniłaby znaczenie naszego regionu na ekonomicznej mapie Polski. Czy Bełchatów stanie się potęgą paliwową ? - zastanawia się dzisiejszy „Dziennik Łódzki”. Ma w tym pomóc inwestycja za ponad 70 milionów Aleksandra Gudzowatego w Biopaliwa.
W nocy z niedzieli na poniedziałek dyżurny policji w Radomsku został powiadomiony, że na terenie jednej z firm znajdują się mężczyźni, którzy przerzucają przedmioty przez ogrodzenie.
Region: 44-latek handlował kradzionym paliwem
Za kratki trafił 44-letni mieszkaniec powiatu, który prawdopodobnie handlował kradzionym paliwem.
PKS: Tankowali paliwo do prywatnych pojazdów?
Piotrkowska policja zatrzymała 52-letnią kobietę podejrzaną o popełnienie oszustwa na szkodę jednej z piotrkowskich firm samochodowych.
Region: Sprzedawali wodę zamiast paliwa
Sprzedawali chrzczone paliwo - najprawdopodobniej na skalę krajową. Tomaszowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w swoim samochodzie przewozili beczki wypełnione wodą z domieszką oleju napędowego. Sprzedawali ciecz jako pełnowartościowe paliwo.
Tylko w trzech, spośród 73 skontrolowanych w województwie łódzkim stacji benzynowych, wykryto paliwo złej jakości.
Funkcjonariusze z Woli Krzysztoporskiej patrolując teren gminy Rozprza około godziny 23.35 na jednej ze stacji paliw przy krajowej "jedynce" na niestrzeżonym i nieoświetlonym parkingu zauważyli obok stojących samochodów ciężarowych pojazd bez przedniej tablicy rejestracyjnej.
Piotrkowscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży paliwa. Jeden z mężczyzn ściągał olej napędowy z baku ciężarowego mercedesa i przelewał go do przygotowanych baniek, a drugi „stał na czatach”.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat