Artykuły do tagu: Objazdy

Rozpoczął się remont Wolborskiej ZDJĘCIA
Od poniedziałkowego rana (15.07.2024) drogowcy rozpoczęli prace na ul. Wolborskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Pierwszy etap modernizacji tej części DK 91 ma potrwać około czterech tygodni. Droga od ul. Leśnej (przy Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnym Szansa) do ronda Narodowych Sił Zbrojnych jest zamknięta. Uwaga kierowcy! Tworzą się duże utrudnienia w ruchu na ul. Rakowskiej.
Szykuje się remont Wolborskiej. Prace obejmą odcinek od ronda Narodowych Sił Zbrojnych do Rakowskiej. Drogowcy wyznaczyli objazdy. Kiedy ulica zostanie zamknięta?
15 lipca rozpoczną się długo wyczekiwane prace remontowe na ulicy Wolborskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Odcinek, który zostanie objęty remontem, rozciąga się od ronda Narodowych Sił Zbrojnych do ulicy Rakowskiej. Będą duże utrudnienia w ruchu.
Śmiertelny wypadek na A1. Droga częściowo zablokowana (AKTUALIZACJA)
Do zdarzenia doszło 1 listopada około godziny 11.30, na remontowanym odcinku autostrady w miejscowości Ruda w gm. Dobryszyce.
Objazdy na ul. Sulejowskiej
Z początkiem tygodnia rozpoczęło się frezowanie wewnętrznych pasów na obu jezdniach ulicy Sulejowskiej w Piotrkowie, na odcinku od ronda Bugaj do granic miasta. W związku z powyższym wytyczono objazdy dla kierowców jadących na osiedle Wierzeje i ul. Kleszcz.
Protest w Rękoraju. Jak ominąć utrudnienia?
Akcja protestacyjna rolników oznacza ogromne utrudnienia dla kierowców. Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi radzi, aby omijać ten fragment krajowej dwunastki.
Ciężarówka przewróciła się na budowanej A1. Są duże utrudnienia
Do godziny 17.00 może potrwać usuwanie przewróconej ciężarówki na budowanej autostradzie A1 w okolicach Kamieńska.
Budowa autostrady utrudni życie mieszkańcom gminy Grabica
Trwa budowa autostrady A1. Wkrótce wyburzony zostanie wiadukt na ulicy Wojska Polskiego w Piotrkowie Trybunalskim, którym m.in. mieszkańcy gminy Grabica dojeżdżają do centrum miasta, dowożą dzieci do szkół i dojeżdżają do pracy. Gdy wiadukt zostanie zburzony, konieczny będzie dłuższy objazd. To spory problem.
06.04.2014 20:17
Objazdy w Radomsku
Zmieniła się organizacja ruchu w centrum Radomska. Rozpoczął się remont jednego z największych skrzyżowań, łączącego ulice: Stara Droga, Krakowska i Targowa. To odcinek drogi krajowej nr 91, czyli tzw. „stara trasa” w kierunku Częstochowy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat