Prace na ulicy Sulejowskiej, od ronda Bugaj do granic miasta, trwają od początku miesiąca i rozpoczęły się od modernizacji zatoki autobusowej, znajdującej się tuż za samym rondem Bugaj, na jezdni w kierunku Sulejowa. Równolegle zaczęto zdzierać starą nawierzchnię jezdni na pasach zewnętrznych obu jezdni.
Z początkiem tygodnia drogowcy przenieśli się z frezowaniem na pasy wewnętrzne, dlatego konieczne było wytyczenie objazdów.
- Kierowcy jadący od miasta w kierunku osiedla Wierzeje muszą kierować się poprzez ulicę Wierzejską, natomiast jadący od Sulejowa w kierunku ul. Kleszcz czy Uszczyna poprzez "zawrotkę" na rondzie Bugaj - informują pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
Wytyczone objazdy nie dotycząc komunikacji miejskiej, która porusza się po swoich trasach. Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na ustawione oznakowanie oraz zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac.
Komentarze 6
21.10.2021 09:00
A chłopstwo z Wierzej skręca w lewo ignorując znak nakazu jazdy prosto i w prawo.
20.10.2021 21:20
Czyli firmy które mamy w mieście nie mogą tego robic ?obcy lepszy
20.10.2021 21:20
To jeszcze się z tym tyle brandzlują??Przecież to idzie ogarnąć w trzy dni max!
20.10.2021 15:28
Znowu nie ma prądu w połowie miasta !!!
20.10.2021 13:28
A alternatywna trasa Zalesicka-Witow-Kalek... ruch z dnia na dzien coraz większy. A ogramiczenia prędkości tylko w teorii.