Artykuły do tagu: NS

Weź paragon – akcja Krajowej Administracji Skarbowej
Paragon fiskalny, choć z pozoru może wydawać się nieistotny, ma ogromne znaczenie dla funkcjonowania całej gospodarki. Nieuczciwi przedsiębiorcy, aby uniknąć płacenia podatków, nie wydają paragonów lub wydają je w nieprawidłowej formie (np. tzw. paragon kelnerski), a nawet zbierają paragony pozostawione przez klientów, by je anulować – informuje KAS. W ciągu czterech miesięcy 2024 roku W ramach tych działań nałożono 4379 mandatów karnych na łączną kwotę 6 888 625 zł.
Remont Kościoła w Czarnocinie rozpoczęty
Rozpoczęły się prace przy Kościele Parafialnym w Czarnocinie w ramach zadania pn. ,,Remont elewacji oraz naprawa i malowanie tynków wewnętrznych kościoła pw. Wniebowzięcia NMP (XIX w.) w Czarnocinie”. Realizacja prac następuje niezwłocznie po podpisaniu umowy z Wykonawcą przez Proboszcza Parafii w Czarnocinie Bogdana Jelenia.
Jak konsulting może pomóc twojej firmie wykorzystać pełen potencjał i zyskać przewagę nad konkurencją?
Konsulting biznesowy staje się nieocenionym narzędziem wspierającym przedsiębiorstwa w osiąganiu ich strategicznych celów oraz maksymalizowaniu ich potencjału. Dzięki wsparciu doświadczonych konsultantów, firmy mogą identyfikować i eliminować bariery rozwoju, doskonalić swoje procesy operacyjne, a także wprowadzać innowacje, które pozwalają na szybszy rozwój i adaptację do zmieniających się warunków rynkowych. Przez skuteczne doradztwo i dostosowane rozwiązania, konsulting pomaga firmom nie tylko przetrwać, ale także odnosić sukcesy na konkurencyjnym rynku. Przekonaj się razem z nami jak konsulting może pomóc Twojej firmie w rozwoju.
Awans do półfinału po prawdziwym dreszczowcu
Emocje do samego końca i "zwycięski remis". Mecz akademickich Mistrzostw Świata między Polską a Holandią zakończył się rezultatem 33:33. To dało naszym awans do półfinału imprezy.
Piotrków. 23 miliony złotych na OZE
Miasto Piotrków Trybunalski pozyskało prawie 23 mln zł dofinansowania na realizację projektu „Budowa instalacji OZE na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego — edycja II”. Całkowita wartość projektu wynosi 24.021.880,08 zł, z czego dofinansowanie pokrywa 95% kosztów, a wkład własny miasta to 1.201.094,02 zł.
Wielka Aukcja Charytatywna Top Charity 2024 numerem 1 w Europie. Omenaa Mensah i Rafał Brzoska zebrali rekordowe 46 mln zł na cele charytatywne
Inicjatorzy Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wraz z Corporate Connections Polska i przedstawicielami biznesu zebrali 45 917 000 zł, co czyni wydarzenie numerem jeden w Europie. Podwojona kwota uzyskana z licytacji, czyli 22 miliony złotych od Rafała Brzoski, to prawdopodobnie największa jednorazowa, prywatna donacja na cel charytatywny w historii nowożytnej Polski.
80% rodziców wykorzysta wakacyjny wyjazd do edukacji finansowej dzieci
Z badania przeprowadzonego na zlecenie Santander Bank Polska dla projektu Finansiaki wynika, że podczas tegorocznych wakacji 27% badanych rodzin wybierze wypoczynek w Polsce, a 14% wyjedzie za granicę. 31% rodziców nie ma jeszcze planów. Natomiast 28% rodzin nie wyjedzie na wakacje.
Piotrkowianka powiększyła grono dziewic konsekrowanych. To nauczycielka matematyki
34-letnia Anna z Piotrkowa dołączyła do grona dziewic konsekrowanych. Obrzęd odbył się 24 maja w kościele jezuitów w Łodzi. Jest ona pierwszą konsekrowaną dziewicą w 2024 roku.
Strażacy świętowali swój dzień
Liczne odznaczenia i awanse zawodowe, do tego wiele słów uznania i życzeń od przełożonych oraz przybyłych gości. Tak w skrócie wyglądał Powiatowy Dzień Strażaka, który w tym roku zorganizowano w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów. Po oficjalnych uroczystościach każdy mógł skorzystać z atrakcji, przygotowanych w ramach pikniku rodzinnego.
Romana Roszak wraca do Piotrcovii!
Po trzech sezonach spędzonych w Lublinie Romana Roszak wraca do Piotrkowa! Wychowanka klubu UKS Borek Wielkopolski występowała do tej pory w takich klubach jak: UKS PCM Kościerzyna (2013-2015), SPR Pogoń Baltica Szczecin (2013-2015), AZS Koszalin (2015-2019), Piotrcovia (2019-2021) oraz MKS FunFloor Lublin (2021-2024).
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat