Artykuły do tagu: Molestowanie

Czy w domu dziecka dochodziło do molestowania?
Prokuratura sprawdza czy w domu dziecka w Dąbrowie Rusieckiej w powiecie bełchatowskim dochodziło do molestowania nieletnich. Zatrzymany w tej sprawie został jeden z wychowawców.
Kościelny molestował dzieci. Proboszcz o wszystkim wiedział
W Radomsku ruszył proces Kazimierza K. - kościelnego w parafii św. Lamberta. 66-letni mężczyzna oskarżony jest o molestowanie dzieci w parafii. Całą sprawę ujawnił wikary, a w toku postępowania okazało się również, że o wszystkim wiedział proboszcz parafii.
Czy były kościelny z radomszczańskiej parafii dopuścił się molestowania nieletnich? To sprawdzała prokuratura, która 66-latkowi przedstawiła zarzuty. Pokrzywdzonymi ma być pięciu chłopców. Oświadczenie w tej sprawie wydał ks. Antoni Arkit – proboszcz parafii św. Lamberta w Radomsku.
Czy ksiądz molestował młodą kobietę?
Czy w jednej z parafii powiatu piotrkowskiego ksiądz molestował 20-latkę? Na to pytanie odpowiedzi szuka prokuratura w Opocznie.
Czy w Ośrodku doszło do molestowania?
Marzec – policja otrzymuje informację, że w Ośrodku doszło do „innych czynności seksualnych” pomiędzy wychowankami, sprawa trafia do sądu. Kwiecień – kolejne zawiadomienie – jedno z dzieci napiło się rozpuszczalnika. Czerwiec – uczeń piątej klasy swoim zachowaniem demoralizuje pozostałych. Kuratorium w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piotrkowie stwierdza nieprawidłowości, np. niereagowanie na agresję i próby wyłudzenia pieniędzy, do których miało dochodzić w placówce. Dyrekcja nie przyznaje się do winy.
Sprawdzają, czy ojciec molestował córkę
Piotrkowska prokuratura sprawdza, czy 55-letni ojciec przez ostatnie 3 lata molestował swoją nieletnią córkę.
Andrzej K., 32 letni mieszkaniec gminy Dobryszyce został zatrzymany przez radomszczańską policję. Prokuratura zarzuca mu dokonanie przestępstw na tle seksualnym. Ofiary były nastolatkami. Sąd zdecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym.
Prokuratura Rejonowa w Radomsku skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Sławomirowi K. - Jest oskarżony o wykorzystywanie seksualne syna oraz znęcanie się nad rodziną – informuje Cezary Zawadzki, prokurator rejonowy.
Sprawa ośmioletniego Patryka z Piotrkowa, który był prawdopodobnie bity i gwałcony w jednym z łódzkich szpitali, wstrząsnęła mieszkańcami naszego miasta. Rodzina przeżyła szok. Młodzi rodzice nie bardzo wiedzieli, jak zachować się w takiej sytuacji. Wydaje się, że wykorzystuje to szpital, który chce uniknąć odpowiedzialności za niedopilnowanie dziecka. Winą chce obarczyć rodzinę.
W szpitalu zgwałcono ośmiolatka?
Ośmioletni Patryk z Piotrkowa był bity i gwałcony w jednym z łódzkich szpitali. Takie zawiadomienie do piotrkowskiej policji złożyła matka chłopca. Rozpoczęte śledztwo wykaże, czy rzeczywiście w szpitalu psychiatrycznym molestowano ośmiolatka. W połowie lipca mama Patryka odebrała telefon ze szpitala, w którym przebywał jej syn. - Proszę natychmiast przyjechać ...
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat