Artykuły do tagu: Michałów

Michałów: Groźny wypadek na terenie cegielni
Rano w Michałowie doszło do groźnego wypadku. Na terenie miejscowej cegielni maszyna do mielenia gliny spowodowała poważne obrażenia nogi jednego z pracowników. Poszkodowany śmigłowcem został przetransportowany do łódzkiego szpitala.
Droga w Michałowie dziurawa - będzie remont?
Ludzie skarżą się, że ciężarówki z budowy drogi krajowej nr 8 rujnują jezdnię w Michałowie. Jest jednak światełko w tunelu. Po przesłaniu naszych zdjęć do wykonawcy prac, ten zadeklarował że droga być może będzie naprawiona.
Wielkie ciężarówki rozjeżdżają Michałów
Powracamy do sprawy mieszkańców Michałowa i zniszczonej drogi przez wieś.
Michałów: GDDKiA nie wyremontuje drogi
Złe wiadomości dla mieszkańców Michałowa i Jarost.
10.01.2011 06:28
A przed wyborami było tyle obietnic...
Mieszkańcy Michałowa wymierzają sprawiedliwość
Jakiś czas tremu informowaliśmy o kłopotach jakie mają mieszkańcy Michałowa. Chodzi o kierowców samochodów, które w ramach objazdu nieczynnego węzła łódzkiegio, znalazły objazd przez tę właśnie wieś.
Czy przedsiębiorca z Michałowa zgotował kobietom z Filipin i Sri Lanki obóz pracy? Kobiety zbierały nawet 120 kg pieczarek dziennie za wynagrodzenie urągające godności człowieka.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat