Artykuły do tagu: Magazyny

Cały czas budują się nowe magazyny
Branża magazynowa świetnie radziła sobie w pandemii koronawirusa, nieźle prosperuje także w czasach kryzysu i wysokiej inflacji. Widać jednak, że i tutaj ciężka sytuacja gospodarcza odcisnęła swoje piętno. Szczegóły poniżej.
Rodzaje hal namiotowych i ich zastosowanie
Nie da się ukryć, że hale namiotowe posiadają wiele zalet. Są one bardzo wytrzymałymi i funkcjonalnymi obiektami przenośnymi, a dzięki ich unikalnym właściwościom są
także wyjątkowo ergonomiczne. Każde postawienie tego rodzaju obiektu trwa od kilku do kilkunastu tygodni, co znacznie skraca czas powstawania nowego obiektu magazynowego, co w rezultacie daje ogromne oszczędności czasu i pieniędzy.
Śmiertelny wypadek w Niechcicach
Tragiczny wypadek w Niechcicach. Na terenie tamtejszych magazynów zginął młody mężczyzna. Do zdarzenia doszło w środę wieczorem.
Kradzież w magazynach logistycznych w powiecie piotrkowskim. Kradli pracownicy
Kradli artykuły przemysłowe w magazynie logistycznym, w którym byli zatrudnieni. Z łupem chcieli uciec za granicę kraju.
Kradzież na terenie opuszczonych magazynów
Policjanci z Tomaszowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy wypalali otulinę ze skradzionych miedzianych kabli. Podejrzani łup mieli naszykowany w torbach. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży. Byli w przeszłości notowani.
Skakał po dachach tirów
Jakiś mężczyzna skacze po dachach tirów na terenie jednego z magazynów logistycznych w powiecie – taką informację odebrał dyżurny Komendy w Piotrkowie 3 października ok. godz. 22.
Agata trafi do naszego regionu
Centrum logistyczne sieci sklepów meblowych Agata zlokalizowane będzie w naszym regionie. Firma podpisała właśnie umowę na wynajem powierzchni w Prologis Park Piotrków II. Pracę znajdzie w nim około stu osób.
Firma ID Logistics to kolejny najemca w centrum dystrybucji Prologis Park Piotrków. Firma wynajęła 13 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej.
Drogeria Rossmann likwiduje swój magazyn pod Piotrkowem. Obecnie pracuje tam ponad sto osób. Firma swoje centrum dystrybucji przenosi do centrali firmy czyli do Łodzi.
Długie godziny wyczekiwania, kolejki, by rozładować towar, i... upokarzający brak toalet. Z takimi problemami muszą borykać się dostawcy przywożący towar do magazynów Kauflandu w Rokszycach koło Piotrkowa Trybunalskiego. Problem tylko z pozoru wydaje się błahy i zabawny. Kierowcom jednak nie jest do śmiechu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat