Advertisement

Artykuły do tagu: MON

Warsztaty
Trwa modernizacja warsztatów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie. Prowadzona inwestycja ma poprawić jakość i komfort nauki uczniów oraz pracę nauczycieli.
Olbrzymia
Trzy wielkie kotły gazowe przyjechały do Piotrkowa Trybunalskiego. To inwestycja, dzięki której miejska elektrociepłownia rozwija swoje zaplecze, związane z przechodzeniem z ogrzewania węglowego, właśnie na gaz. We wtorek (19.07.2022) za pomocą ciężkiego dźwigu obiekty były montowane w jednej z hal przy ul. Rolniczej.
Termin minął, a park niegotowy
Do 15 lipca 2022 roku miała się zakończyć rewaloryzacja parku Belzackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Od pewnego czasu prace w tym miejscu mocno wyhamowały, żeby nie napisać, że stanęły.
Zmienia się skwer przy Skargi
Trwa modernizacja skweru przy Zespole Szkół Medycznych (ul. Piotra Skargi 3) w Piotrkowie Trybunalskim. Jak zapewniają urzędnicy, prace idą zgodnie z harmonogramem. Park wzbogacił się już o nowe alejki. Dodatkowo na wniosek mieszkańców bezpośrednio przy skwerze powstaje dziesięć miejsc parkingowych.
Ważna droga już prawie gotowa
Prace drogowe pomiędzy Czarnocinem a Tuszynem powoli dobiegają końca. Położona została już ostatnia warstwa nawierzchni na remontowanym ponad 4-kilometrowym odcinku tej drogi powiatowej.
Niedźwiedzia już gotowa
Zakończył się remont nawierzchni ul. Niedźwiedziej. Dzięki sprawnej pracy drogowców mieszkańcy oraz przedsiębiorcy prowadzący działalność w tej okolicy mogą korzystać z gładkiej i bezpiecznej drogi.
Trwa remont ul. Niedźwiedziej
Zerwanie starej nawierzchni jezdni, uzupełnienie elementów podbudowy drogi oraz wykonanie nowej nakładki asfaltowej – to zakres prac, jakie wykonywane są w ramach remontu ulicy Niedźwiedziej w Piotrkowie Trybunalskim. Koniec robót zaplanowano na zbliżający się tydzień.
Będzie remont drogi gminnej
Wójt gminy Grabica Krzysztof Kuliński oraz skarbnik Dorota Bednarczyk podpisali z przedstawicielami województwa łódzkiego umowę dotyczącą dofinansowania budowy lokalnych dróg dojazdowych gruntów rolnych i leśnych z tzw. Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych. Dotacja w wysokości 115 990 zł pomoże w remoncie drogi w Dołach Brzeskich.
Co dzieje się na 1 Maja? [ZDJĘCIA]
Trwają prace przy przebudowie ul. 1 Maja w Piotrkowie. Jak zaznaczają urzędnicy, inwestycja przebiega bardzo sprawnie, a prace powinny zakończyć się jeszcze w wakacje.
Docenisz, gdy wycenisz – czy Polacy są niedoubezpieczeni?
Ceny na rynku mieszkaniowym rosną z miesiąca na miesiąc, dotyczy to zarówno wartości nieruchomości, jak i prac remontowo-budowlanych. Jednak w wielu przypadkach sumy ubezpieczeń na polisie mieszkania czy domu od lat pozostają bez zmian i już nie odpowiadają obecnemu poziomowi cen oraz kosztów. To zjawisko nazywane jest luką ubezpieczeniową, a firma Wiener postanowiła sprawdzić jak poważnym problemem dla Polaków jest niedoubezpieczenie majątku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat