Advertisement

Artykuły do tagu: MON

Informacja o remontach na drogach wojewódzkich na dzień 28 lipca 2008 r. Dane pochodzą z Wydziału Informacji i Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.
Cztery kolejne kamery na Starym Mieście i dwie w Alei 3-ego Maja. Na ulicach Piotrkowa pojawi się sześć nowych kamer. Rozbudowa istniejącego monitoringu już się rozpoczęła. Stosowny przetarg został już ogłoszony.
Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu DK8 z Meszczami zostanie uruchomiona najpóźniej do końca miesiąca.
Remont odcinka krajowej "dwunastki" pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem na finiszu.
Po trzytygodniowej przerwie, spowodowanej modernizacją, dziś oddział kardiologiczny Szpitala Rejonowego będzie znów przyjmował pacjentów.
powiat: Planowane remonty dróg
Kolejne remonty na drogach powiatowych. Zarząd Dróg Powiatowych zaplanował w tym roku 10 inwestycji.
Czy powstaną kolejne ronda w Piotrkowie ?
Rozstrzygnięto przetarg na opracowanie kompleksowej dokumentacji przebudowy ul. Śląskiej. Projekt ma zawierać dokumentację budowy dwóch bliźniaczych rond w okolicy skrzyżowania ulic Śląskiej, Przedborskiej, Żeromskiego i Krakowskiego Przedmieścia. Ale czy znajdą się pieniądze na dalszą jego realizację ?
Remont na krajowej 12: gigantyczne korki
Od kilku dni na krajowej „dwunastce” w godzinach szczytu tworzą się gigantyczne korki. Momentami sięgające ul. Sulejowskiej w Piotrkowie. Drogwcy układają ostatnią warstwę nawierzchni i ruch odbywa się wahadłowo.
Sklepikobudki do wyburzenia
Małe, drewniane sklepiki stojące od kilkunastu lat przy Al. Armii Krajowej wkrótce znikną z mapy Piotrkowa. Władze miasta wypowiedziały przedsiębiorcom prowadzącym tam działalność handlowo-usługową umowę dzierżawy gruntu, na którym stoją drewniane budynki. Taki sam los czeka ponoć budki stojące naprzeciwko marketu "Kaufland" i te stojące przy "Merkurym".
Wielofunkcyjny budynek komunalny w Milejowie zmienia całkowicie swój wygląd. Z obskurnego gmachu powstanie przyjazny, nowoczesny obiekt, mający służyć mieszkańcom Milejowa. W latach ubiegłych wymieniono w nim okna i drzwi. Obecnie trwają prace termomodernizacyjne.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat