Advertisement

Artykuły do tagu: M±kolice

Pożar w domu jednorodzinnym w M±kolicach
Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Zgłoszenie wpłynęło do strażaków ok. godz. 16.40.
Gmina Wola Krzysztoporska: Domy Ludowe w M±kolicach i Blizinie wyremontowane
Sołectwa gminy Wola Krzysztoporska zmieniaj± się nie do poznania. W wielu z nich pojawiły się nowe place zabaw i siłownie zewnętrzne. Piękniej± także domy ludowe, w których społeczn± działalno¶ć rozwijać mog± Koła Gospodyń Wiejskich, strażacy ochotnicy czy lokalni działacze. Kolejne dwa budynki – tym razem w M±kolicach i Blizinie – po gruntownych remontach oddano w ręce społeczników.
Zwłoki kobiety na terenie M±kolic
Ciało 43-letniej mieszkanki gminy Wola Krzysztoporska znaleĽli policjanci w sobotnie popołudnie 29 wrze¶nia w rowie melioracyjnym w M±kolicach.
Nowy asfalt w M±kolicach
Kolejna droga na terenie gminy Wola Krzysztoporska ma now±, asfaltow± nakładkę. Tym razem chodzi o niemal 900-metrowy odcinek w M±kolicach.
Nastolatek spowodował wypadek
3 sierpnia w M±kolicach w gm. Wola Krzysztoporska doszło do wypadku drogowego z udziałem nieletnich, którzy kierowali jedno¶ladami marki Simson.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat