Advertisement

Artykuły do tagu: Blizin

2,5 miliona zł dla gminy Wola Krzysztoporska
Gmina Wola Krzysztoporska otrzyma 2,5 mln zł z rz±dowego Programu Inwestycji Strategicznych dla terenów popegeerowskich. W czwartek (14 lipca) ogłoszono wyniki naboru do programu. W ramach przyznanych ¶rodków gmina zamierza wyremontować drogę powiatow± nr 1500E na odcinku od Szkoły Podstawowej w Parzniewicach do miejscowo¶ci Blizin.
Pracowity weekend w Blizinie
Mieszkańcy Blizina ostatni weekend (20 – 21 marca) spędzili bardzo pracowicie. Nie tylko posprz±tali swoj± okolicę, ale i rozwieĽli ulotki o szczepieniach. Wcze¶niej zebrali pierwsze nakrętki - pomoc dla wymagaj±cego operacji Gabrysia.
Walentynkowa niespodzianka w Blizinie
W Blizinie w gm. Wola Krzysztoporska pojawił się kosz - serce na plastikowe nakrętki.
Gmina Wola Krzysztoporska: Dom Ludowy w Blizinie przebudowany i rozbudowany
Msza ¶więta, przecięcie wstęgi, integracja i zabawa towarzyszyły 27 lipca otwarciu przebudowanego i rozbudowanego Domu Ludowego w Blizinie.
Gmina Wola Krzysztoporska: Domy Ludowe w M±kolicach i Blizinie wyremontowane
Sołectwa gminy Wola Krzysztoporska zmieniaj± się nie do poznania. W wielu z nich pojawiły się nowe place zabaw i siłownie zewnętrzne. Piękniej± także domy ludowe, w których społeczn± działalno¶ć rozwijać mog± Koła Gospodyń Wiejskich, strażacy ochotnicy czy lokalni działacze. Kolejne dwa budynki – tym razem w M±kolicach i Blizinie – po gruntownych remontach oddano w ręce społeczników.
Trwa rozbudowa i przebudowa Domu Ludowego w Blizinie
Kolejny dom ludowy – tym razem w Blizinie - doczekał się gruntownej modernizacji. I to „gruntownej” dosłownie, bo niektóre jego elementy trzeba było zburzyć do gruntu.
Już w najbliższ± niedzielę (12 sierpnia) na boisku LZS w Blizinie odbęd± się rozgrywki finałowe VII edycji Gminnej Ligi Piłki Nożnej Mężczyzn Drużyn Niezwi±zkowych 7-osobowych zorganizowane przez Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat