Artykuły do tagu: Kult

Bolewski & Tubis wystąpią w regionie
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert duetu Bolewski & Tubis, promujący koncertowy album zatytułowany „Tak…Tak…to My”. Wydawnictwo poświęcone jest twórczości Obywatela G. C. i zespołu Republika. To zapis magicznego wieczoru, który miał miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych – Soundedit 23.
Konkurs twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy
I Konkurs Twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy już za nami. Uczestnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe zmagali się na scenie Gminnego Centrum Kultury w Grabicy z utworami napisanymi przez polską poetkę i autorkę wielu niezapomnianych piosenek.
Obóz przetrwania - spektakl komediowy
Odkryj emocjonujący spektakl "Obóz Przetrwania" stworzony przez twórców spektaklu "Żona do adopcji"!
Międzynarodowy Dzień Tańca w MOK
W poniedziałek (20.04.2024) obchodzono Międzynarodowy Dzień Tańca, z tej okazji na scenie sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi podopieczni MOK i OEA MOK oraz uczestnicy zajęć tanecznych z Centrum Movimiento.
Wieczór literacki seniorów z OEA
Ośrodek Edukacji Artystycznej zorganizował wieczór literacki dla seniorów. Warsztaty dają możliwość rozpoczęcia przygody z pisaniem i rozwijania swoich pasji literackich.
Przed nami Dni Muzyki Kameralnej
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na cykl koncertów organizowanych w ramach LIII DNI MUZYKI KAMERALNEJ. Pierwszy koncert już 14 kwietnia (niedziela) w siedzibie Muzeum – dawnym zamku królewskim – Plac Zamkowy 4, 97-300 Piotrków Trybunalski.
W sobotę (06.04) w Rynku Trybunalskim odbyło się wydarzenie multimedialne „Wiosna Traktu Wielu Kultur”. Podczas tego widowiska licznie zgromadzeni piotrkowianie przypomnieli sobie historię miasta.
Młodzi artyści wśród najlepszych
Młodzi artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury zdobyli I miejsca i stanęli na najwyższym stopniu podium w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Tradycje wielkanocne" , zorganizowanym przez Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów.
Koncert dla kobiet ... i mężczyzn
Mała Wiktoria otrzymała od burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa czek na 2000 zł. To już tradycja, że w ten sposób honoruje się pierwsze w danym roku narodzone na terenie gminy dziecko. Okazją do takiego spotkania, był koncert z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn, który odbył się w Wolborskim Centrum Kultury.
Sala widowiskowa z nowym wyposażeniem
Już w najbliższych dniach w gminie Czarnocin rozpoczną się prace, których efektem ma być możliwość spotykania się mieszkańców w profesjonalnie wyposażonej sali widowiskowej. Na początek w sali znajdującej się w Ekosferze, zamontowane będzie wyposażenie akustyczne.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat