Advertisement

Artykuły do tagu: Karta

Jakim prezentem zaskoczyć kobietę?
Zastanawiasz się jak wybrać oryginalny prezent, który będzie nie tylko praktyczny, ale też będzie wzbudzał fantastyczne wspomnienia? Idealny pomysł na prezent to taki, który uwzględnia zarówno hobby, styl, upodobania oraz potrzeby obdarowywanej kobiety. Pamiętajmy Panowie, że romantyczny prezent na specjalne okazje to nie upominek z najwyższej półki, lecz osobisty prezent, będący wyznacznikiem łączącego Was uczucia. Jeśli wielkimi krokami zbliżają się urodziny Twojej wybranki serca, a Ty kompletnie nie masz pomysłu na super prezent, skorzystaj z naszej listy prezentów, które zawsze okazują się trafione. Czy idealny prezent istnieje?
Z telefonem szybciej po kartę
Wprowadzenie zniżek na przejazdy komunikacją miejską spowodowało wzrost zainteresowania wyrobieniem Piotrkowskiej Karty Mieszkańca. W związku z dużym obłożeniem urzędnicy namawiają do telefonicznego umawiania wizyt.
Twoje zniżki mogą stracić ważność. Możesz łatwo tego uniknąć
1 paździenika 2020 roku wystartował program pod nazwą "Piotrkowska Karta Mieszkańca" (PKM). Od tego dnia piotrkowanie mogli składać wnioski o wydanie dokumentu, który uprawnia do szeregu zniżek dla korzystających z miejskich instytucji, ale nie tylko. Ze względu na to, że karta wydawana jest bezpłatnie na okres dwóch lat osoby, które jako pierwsze odebrały swoją kartę, muszą się liczyć z tym, że już wkrótce straci ona swój okres ważności. Urzędnicy przypominają, żeby przedłużyć jej ważność.
Wicemarszałek wręczył jubileuszową kartę
Wyjątkowa uroczystość odbyła się w czwartek w Rozprzy. Maria Nowakowska z gminy Rozprza otrzymała w czwartek Kartę Seniora Województwa Łódzkiego. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że była to jubileuszowa - 25-tysięczna karta seniora w województwie.
Karty podarunkowe gwarancją udanego prezentu
Karty podarunkowe to coraz częściej wybierany rodzaj podarunku dla bliskich. Sprawdzają się przy praktycznie każdej okazji i pozwalają obdarowywanemu wybrać coś co szczególnie przypadnie mu do gustu. Dlatego też nie ma potrzeby spędzać długich godzin, aby znaleźć ten jedyny przedmiot, który spotka się z jego aprobatą.
Województwo łódzkie nie wycofało uchwały anty-LGBT
Łódzkie nadal z groźbą utraty unijnych pieniędzy, bo sejmik wojewódzki nie wycofał Samorządowej Karty Praw Rodzin, uznanej przez Komisję Europejską za dyskryminującą mniejszości. Zmieniono jedynie jej treść o jedno słowo. Czy to wystarczy, by nie stracić unijnych funduszy?
Para obcokrajowców zatrzymana za kradzież i włamanie na bankowe konto
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 39-latka i 45-letnią kobietę, którzy kilkanaście razy włamali się na konto bankowe, płacąc zbliżeniowo przywłaszczoną kartą. Mężczyzna odpowie także za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Zatrzymanym za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
Wywalczył zmiany w Piotrkowskiej Karcie Mieszkańca
Rada Miasta wprowadziła zmiany do regulaminu Piotrkowskiej Karty Mieszkańca, dzięki którym będą mogli z niej skorzystać także mieszkańcy posiadający kartę „Rodzina +4”. Na problem dyskryminacji rodzin wielodzietnych zwrócił uwagę piotrkowianin Marcin Pietras w petycji do radnych. Przychylili się oni do jego uwag i wprowadzili podczas środowej sesji niezbędne korekty.
Albo Rodzina 4+, albo Piotrkowska Karta Mieszkańca?
- Dlaczego osoby, które korzystają z programu "Rodzina +4" nie mogą wyrobić Piotrkowskiej Karty Mieszkańca? - pytał na antenie Strefy FM, piotrkowianin Marcin Pietras. który postanowił skierować w tej sprawie petycję do rady miasta Piotrkowa, wzywając do usunięcia zapisów wykluczających rodziny wielodzietne ze wspomnianego programu.
Trzykrotnie droższa opłata za brak biletu, tańszy abonament miesięczny
Z 50 na 150 złotych zostanie zwiększona stawka mandatu za brak opłaty za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Piotrkowie, z kolei miesięczny abonament dla posiadaczy Piotrkowskiej Karty Mieszkańca zapłacą 85 złotych. Decyzję w tej sprawie podejmą miejscy radni.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat