Advertisement

Artykuły do tagu: Higiena

Miękka końcówka szczoteczki do zębów a nadwrażliwość
Nie jest prawdą, że jedynie szczoteczki do zębów z twardymi włóknami dobrze wyczyszczą zęby. W wielu przypadkach takie przyrządy mogą uszkodzić szkliwo i podrażniać dziąsła. Coraz więcej osób borykających się z problemem wrażliwej jamy ustnej wybiera szczoteczki manualne, elektryczne lub soniczne z końcówkami o miękkim włosiu. Przekonaj się, jakie korzyści płyną ze stosowania tego typu produktów i czy warto wymienić szczoteczką z twardymi włóknami na tę z miękkimi.
Łuszczyca głowy- na czym polega?
Łuszczyca głowy to problem, z którym mierzy się wielu chorych na łuszczycę. Objawy choroby to nieestetyczne, brunatno-czerwone, łuszczące się zmiany, ból oraz swędzenie skalpu.  Jakie są przyczyny schorzenia? Co na łuszczycę głowy pomaga? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.
Najlepsza szczoteczka do zębów? Odkryj nowy standard w czyszczeniu zębów i poczuj różnicę
Odkryj nowość w higienie jamy ustnej - najbardziej zaawansowaną szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Prestige 9900. Jest to pierwsza szczoteczka elektryczna, która w inteligentny sposób dopasowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb, zapewniając kompleksową pielęgnację i zdrowszy uśmiech.
Szczoteczka elektryczna czy soniczna? Którą szczoteczkę wybrać?
Zastanawiasz się, która szczoteczka najlepiej sprawdzi się w codziennej pielęgnacji jamy ustnej? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czy powinieneś wybrać szczoteczkę elektryczną czy soniczną, by cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem!
Prezent na Dzień Ojca? Może elegancka maszynka do golenia z bambusową rączką?
Wybór odpowiedniego prezentu na Dzień Ojca to nie lada wyzwanie. Jedni wolą praktyczne upominki, inni wybiorą nowoczesne gadżety, a jeszcze inni postawią na wspólne przeżycia, zapraszając tatę na ciekawe wydarzenie. Uniwersalnym pomysłem, który trafi w gust wielu mężczyzn może być maszynka do golenia z bambusową rączką, tym bardziej, że aż 64% Polaków goli się przynajmniej kilka razy w tygodniu, a brodacze regularnie podgalają swój zarost. Ten elegancki i użyteczny prezent sprawi wiele radości i nie będzie wcale drogi.
S-ION, nowy produkt, dzięki któremu można zapobiegać dalszemu rozprzestrzenianiu się i transmisji wirusów i bakterii
Obecna globalna sytuacja związana z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 zmusiła nas wszystkich do szukania wszelkiego rodzaju proaktywnych sposobów walki z tym niewidzialnym wrogiem, począwszy od najważniejszego, jak lek czy szczepionka, poprzez inne, które powinny ograniczać możliwości dalszej transmisji wirusa.
Gorzkowice: targowisko będzie otwarte dla wszystkich handlujących
Od 1 czerwca na targowisku w Gorzkowicach zostaną zniesione ograniczenia dotyczące handlujących. Sprzedawcy i klienci nadal będą musieli przestrzegać zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.
W kościołach mniej wiernych? Episkopat zachęca do większej ostrożności w związku z koronawirusem
Jeszcze zanim w Polsce potwierdzono pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem, kościół zachęcał do zachowania większej ostrożności, apel był skierowany zarówno do księży, jak i do wiernych, a wystosował go arcybiskup Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. - W ewentualnych ogniskach tego zjawiska należy w kościołach i pomieszczeniach parafialnych starać się o pomniejszenie ryzyka zachorowań poprzez zwrócenie szczególnej uwagi na zachowywanie podstawowych zasad higieny – podkreśla w komunikacie abp Gądecki.
Koronawirus. Na razie nie ma powodów do obaw, ale pamiętajmy o higienie, zawsze!
Osoby, które wróciły z Chin, a mają gorączkę i kaszel, mogą zgłosić się na szpitalny oddział zakaźny bez skierowania - ogłosiło Ministerstwo Zdrowia i opublikowało listę oddziałów zakaźnych dla dzieci i dorosłych w całej Polsce.
Choroba brudnych rąk - wzrasta liczba zachorowań
Wzrasta liczba zachorowań na wirusowe zapalenie wątroby typu A. Od 1 stycznia do 31 lipca w Polsce zanotowano 767 przypadków zachorowań, w województwie łódzkim w tym samym czasie było 57 zachorowań.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat