Artykuły do tagu: Firma

Leasing samochodu dla nowej firmy – możliwości i korzyści
Leasing samochodu dla nowo powstałej działalności gospodarczej to doskonała alternatywa dla jego zakupu, która ma wiele zalet. Poznaj wszystkie możliwości oraz korzyści, jakie płyną z tej formy finansowania pojazdu!
Konto firmowe a samozatrudnienie
Samozatrudnienie to coraz popularniejsza forma prowadzenia działalności gospodarczej. Z dobrodziejstw tego rodzaju zatrudnienia mogą korzystać nie tylko sami zainteresowani, ale też i pracodawcy. Każdy samozatrudniony powinien dysponować kontem firmowym w banku. Jakie konto firmowe wybrać? Czy można założyć działalność gospodarczą i otworzyć konto firmowe, składając tylko jeden wniosek? Tego dowiecie się z naszego artykułu.
Księgowość online rozwiązanie dla małych firm
Małe firmy, niezatrudniające księgowego, mają do wyboru dwie opcje: stacjonarne biuro rachunkowe albo księgowość online. Opcja druga jest coraz częściej wybierana przez przedsiębiorców, szczególnie tych ceniących sobie wygodę oraz oszczędność pieniędzy. Co decyduje o tym, że księgowość w chmurze jest tak dogodną alternatywą?
Jak zrobić reklamę? Reklama zewnętrzna dla nowych firm
Nowe firmy, które licznie pojawiają się na rynku, na początku nigdy nie mają lekko. Szczególnie gdy konkurencja jest tak duża, że wydaje się, iż nie ma sposobu, aby się przebić. Sposób jest, chociaż przyznajemy, że żadna dobra kampania marketingowa nie powstaje bez kreatywnych ludzi i pomysłu. Reklama zewnętrzna to niezwykle skuteczny sposób na wypromowanie swojego biznesu i poinformowanie ludzi, że taka firma jak nasza w ogóle istnieje. Nie wystarczy jednak wykupić bilbordu czy tablicy informacyjnej, aby osiągnąć sukces, potrzebujemy znać kilka zasad, które są istotne dla reklamy.
4 pomysły na koszty firmowe
Prowadzenie własnej działalności z jednej strony związane jest z wolnością i niezależnością, a z drugiej z wieloma kosztami oraz koniecznością płacenia podatków. Jednym ze sposobów na obniżenie podatku dochodowego są koszty firmowe.
Wprowadź firmę na rynki zagraniczne
Do marca 2022 roku trwa rekrutacja do projektu Export Influencer, który jest skierowany do łódzkich firm MŚP. Przedsiębiorstwa z tego sektora dzięki udziałowi w projekcie zyskają wielką szansę na podbicie 5 olbrzymich rynków zagranicznych: w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Norwegii oraz Szwecji.
Przywróć możliwość zarabiania w firmie
Aktualna sytuacja wielu przedsiębiorców jest niepewna. Zmagania z zadłużeniem mogą doprowadzić do wielu przykrych skutków – nie tylko materialno-finansowych, ale i psychicznych. Jak więc przywrócić możliwość zarabiania i postawić firmę na nogi? Z pomocą przychodzi uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne.
Jak założyć działalność gospodarczą i dlaczego warto?
Własna działalność gospodarcza to większa swoboda i wiele możliwości. Zakładanie firmy wiąże się z poprawnym wypełnieniem kilku dokumentów. Wciąż wprowadzane są nowe udogodnienia, a większość czynności można wykonać przez Internet. Sprawdź co musisz zrobić, aby założyć firmę.
Digitalizacja procesów HR – jakie korzyści może przynieść firmie?
Zapewne było to i tak tylko kwestią czasu, ale rok 2020 przyspieszył procesy cyfryzacji właściwie we wszystkich branżach gospodarki. Praca zdalna i przeniesienie się na domowy stolik nie oznaczało zabrania ze sobą całej dokumentacji zgromadzonej w firmie. Głównie zasiadaliśmy tam z komputerem. Firmy, które już wcześniej zainwestowały w nowoczesne oprogramowania, były na pewno spokojniejsze.
Jak reklamować swoją firmę w Internecie?
Czy kiedykolwiek promowałeś swoją firmę w Internecie z nadzieją na generowanie większego ruchu, ale nie odniosłeś sukcesów? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to nie jesteś sam - duża część firm ma trudności z osiągnięciem upragnionego celu, zadając sobie pytanie co robią nie tak. Na szczęście w poniższym przewodniku dowiesz się, jakie rozwiązania mogą być dla Ciebie pomocne - nawet, jeśli jesteś początkujący. Sprawdź, jak reklamować swoją firmę w Internecie i czerpać z tego korzyści.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat