Advertisement

Artykuły do tagu: Etap

Walczą o bycie Mistrzem ortografii (ZDJĘCIA)
Etap rejonowy Dyktanda Wojewódzkiego dla Maturzystów pn. "Łódzkie Pamięta" odbył się w 5 Centrach Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego, również w tym, zlokalizowanym w Piotrkowie.
Pierwsze warstwy asfaltu na Wojska Polskiego
Nadal trwa drugi etap modernizacji ul. Wojska Polskiego od Polnej do Al. Armii Krajowej. Na remontowanym fragmencie pojawiły się już pierwsze warstwy asfaltu.
Na Wojska Polskiego powstaje rondo
Powoli dobiega końca pierwszy etap modernizacji ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Drogowcy pracują na Ryneczku, na odcinku od torów PKP do skrzyżowania z Polną i "starą" Łódzką. Powstaje tam nowe rondo, które upłynni ruch na tej ulicy.
Uczcili rocznicę katastrofy smoleńskiej
O ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej pamiętali przedstawiciele piotrkowskiego klubu Gazety Polskiej oraz władze miasta.
Piotrków obronił tytuł „Internetowej Perły Samorządu”
Jak podaje strona piotrkowskiego magistratu Piotrków powtórzył sukces sprzed roku w rankingu „Perły Samorządu” organizowanego przez „Dziennik Gazetę Prawną”. - Obroniliśmy tytuł "Internetowej Perły Samorządu" oraz wyróżnienie w kategorii "włodarz" – czytamy na piotrkow.pl.
W Ośrodku „Dresso” w Sulejowie trwa XI Zjazd Klubów „Gazety Polskiej”. W spotkaniu udział weźmie m.in. były premier Jarosław Kaczyński.
Piotrkowianie chcą protestować w Strasburgu
Kilkoro piotrkowian zamierza protestować w Strasburgu w obronie rządu RP. - Nasze demokracja ma się dobrze, jesteśmy zadowoleni z naszego rządu - mówiła w poniedziałek na antenie Strefy FM Beata Dróżdż, przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Piotrkowie.
W Sulejowie za potrzebą w krzaki
W Sulejowie już jakiś czas temu uruchomiono kilka toalet publicznych. Dziś jednak za potrzebą trzeba chodzić w krzaki, ponieważ toalety są (przeważnie) zamknięte. - Dlaczego?
Dróżdż: „W Polsce ograniczona jest wolność słowa”
W Piotrkowie od ponad roku dość prężnie działa reaktywowany po latach Klub Gazety Polskiej. Jego przewodniczącą jest była radna PiS-u, Beata Dróżdż, która była gościem Marcina Cecotki we wczorajszym programie „O tym się mówi” Strefy FM.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat