Artykuły do tagu: Elektryk

Piotrków kupi autobusy elektryczne
To już pewne. Na piotrkowskich ulicach w końcu pojawią się pierwsze autobusy elektryczne. Miasto podpisało umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie zakupu siedmiu elektrycznych "emzetek".
Elektryczny MAN na ulicach Piotrkowa
W Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęły się testy kolejnego autobusu elektrycznego. Przez najbliższe dni do dyspozycji pasażerów MZK będzie samochód firmy MAN.
Piotrków stara się o pieniądze na „elektryki”
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił program „Zielony transport publiczny”. Pieniądze z niego na zakup elektrycznych autobusów chce pozyskać piotrkowski magistrat.
35 lat Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Piotrkowie
W piątek (21 listopada) wieczorem w sali bankietowej Zamku Królewskiego w Piotrkowie odbyła się Gala z okazji 35-lecia powstania Oddziału Piotrkowskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich.
Zwarcie instalacji elektrycznej przyczyną pożaru
19 kwietnia po godzinie 16:00 w Brzustowie miał miejsce pożar budynku mieszkalnego, w wyniku którego doszło do nadpalenia bocznych elementów dachu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat